środa, 29 czerwca 2022

Wiadomości

Podlaskie Targi Turystyczne

Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza do odwiedzenia Podlaskich Targów Turystycznych w Białymstoku, które odbywają się w dniach 20-22 marca 2009 r. Miejscem Targów po raz drugi będzie Hala Sportowa Uniwersytetu w Białymstoku przy ul. Świerkowej 20 A.

Podlaskie Targi Turystyczne to jedyna tak duża i kompleksowa impreza o charakterze turystycznym w województwie podlaskim w ciągu roku, a zarazem szansa bezpośredniego kontaktu z wystawcami, ich ofertą i proponowanymi atrakcjami.

Imprezy o podobnym charakterze mają w naszym województwie już ponad 10-letnią tradycję i co roku cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców regionu jak i Polski.

Na targach swoją ofertę turystyczną prezentuje także Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego. Przedstawiciele departamentu zajmującego się turystyką udostępnia foldery turystyczne i odpowiada na pytania zwiedzających, a redakcja Wrót Podlasia zachęca do odwiedzania i korzystania z zasobów naszego portalu oraz z działu poświęconego w całości turystyce województwa podlaskiego - Turystyczne Wrota (www.turystyka.wrotapodlasia.pl). Zapraszamy do udziału w naszym konkursie!!!

Wystawcy Podlaskich Targów Turystycznych wezmą udział w następujących konkursach:
1. Konkurs na "najlepszą prezentację stoiska" - nagroda ufundowana przez Prezesa PROT
2. Konkurs na "najlepszą ofertę przyjazdową do regionu" - nagroda ufundowana przez Prezesa PROT
3. Konkurs na "najlepszą promocję szkoły o profilu turystycznym" - nagroda ufundowana przez Marszałka Województwa Podlaskiego,
4. Konkurs na "najlepszą prezentację obiektu noclegowo-gastronomicznego na Podlasiu" - nagroda ufundowana przez Marszałka Województwa Podlaskiego,
5. Konkurs na "najlepszy produkt kulinarny" - nagroda ufundowana przez Starostę Powiatu Białostockiego,
6. Konkurs na "najlepszą promocję pamiątek regionalnych" - nagroda ufundowana przez Starostę Powiatu Białostockiego.

Targi otwarte są dla zwiedzających.

 

Szczegółowy program

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.