Wiadomości

Pobili do nieprzytomności

Sprawcy rozboju i poszukiwany zatrzymani
 

52-latka najpierw pobili do nieprzytomności, a potem zabrali portfel z pieniędzmi. Grajewscy policjanci zatrzymali sprawców rozboju. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają grajewscy funkcjonariusze.

Wczoraj około godziny 17: 30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Grajewie został poinformowany przez Zespół Pogotowia Ratunkowego, że z targowicy miejskiej do szpitala został przewieziony mężczyzna z licznymi obrażeniami ciała. Policjanci na miejscu ustalili, że 52 –latek spożywał alkohol wspólnie z dwoma mężczyznami. W trakcie libacji doszło miedzy nimi do awantury, podczas, której 52- latek został pobity przez pozostałych uczestników spotkania. Następnie napastnicy ukradli mu 2000 zł i uciekli. Powiadomieni policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawców rozboju. Po około 15 minutach funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy kupowali, alkohol prawdopodobnie za pieniądze pokrzywdzonego. Okazali się nimi mieszkańcy Grajewa w wieku 21 i 27 lat. Obaj zatrzymani byli pijani, po badaniu okazało się, że mieli od 1, 5 do ponad 2 promila alkoholu. Po sprawdzenie pokrzywdzonego w systemie policyjnym okazało się, że jest on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Grajewie za kradzieże z włamaniem. W związku z tym został on również zatrzymany i w asyście funkcjonariuszy przebywa w szpitalu.

Grajewscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.


Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.