Sport

Pobiegaj z Maratonką -  Wesprzyj WOŚP

GRAJEWO. POBIEGAJ I POSPACERUJ Z MARATONKĄ - WESPRZYJ WOŚP.

    KS Maratonka i MOSiR Grajewo serdecznie zapraszają w niedzielę 28 stycznia miłośników biegania i spacerowania na imprezę pod hasłem „Pobiegaj i pospaceruj z Maratonką -  Wesprzyj WOŚP”. Odbędzie się ona na ścieżce biegowej przy Grajewskiej Izbie Historycznej, ul. Legionistów w ramach 32 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Początek o godz. 11.oo.

 

    Uczestnicy biegać i spacerować  będą na dystansie od 1 do 10 okrążeń ścieżki według własnego wyboru, a kółko to ok. 480 m. Organizatorzy przygotowali trzy starty: 11:00, 11:15, 11:30. Nie będzie mierzony czas i nie będzie miejsc na podium. Liczy się tylko udział. Dlatego warto przyjść z całymi rodzinami czy znajomymi. Warunek jest jeden – przed lub po starcie wrzucamy pieniążki do puszek Orkiestry, które będą mieć wyraźnie oznakowani wolontariusze WOŚP.

 

    W trakcie imprezy czynna będzie szatnia MOSiR w budynku Grajewskiej Izby Historycznej. Będzie także gorąca herbata i kawa oraz słodycze dla uczestników.

                                                                                                                          KS MARATONKA

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.