sobota, 29 stycznia 2022

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 10690 wyświetleń

PM 2 już po remoncie

Do końca stycznia br. niektóre pomieszczenia w Przedszkolu Miejskim nr 2 w Grajewie były wyłączone z użytku. Wszystko za sprawą awarii, która miała miejsce pod koniec listopada 2007 roku. Zalane zostały pomieszczenia na piętrze i parterze, wydobyto kilkaset litrów wody.

 Po oszacowaniu strat przez firmę ubezpieczeniową, przy użyciu specjalistycznego sprzętu, rozpoczęto osuszanie pomieszczeń. Prace te trwały ok. 3 tygodni. Następnie fachowcy zajęli się usuwaniem starej posadzki i ułożeniem drugiej - według nowej technologii. Oprócz tego w zalanych salach wymieniono grzejniki i oświetlenie, pomalowano ściany, a w łazienkach zainstalowano nowe urządzenia. Nowa wykładzina i meble były niezbędne.

Musimy dokonać jeszcze odkrywki podłogi na korytarzach, aby określić ich stan i upewnić się czy je również należy remontować. Jesli nic nie stanie na przeszkodzie, w marcu zostaną zakończone wszystkie prace informuje Sekretarz Miasta Ryszard Wolwark.

Dzięki kwocie jaką dotychczas wypłaciła firma ubezpieczająca – ponad 40 tysięcy złotych – udało się przeprowadzić gruntowny remont pomieszczeń. Straty oszacowane były na ok. 60 tys. zł

e-Grajewo.pl
 

www.PM2.e-grajewo.pl

piątek, 28 stycznia 2022

Echa sesji Rady Miasta

piątek, 28 stycznia 2022

Rekrutacja do przedszkoli

Komentarze (4)

Jak ja chodziłem do tego przedszkola, też je remontowali i wydawało się jakieś o wiele większe. :P Ah to były czasy, haha.

Ale ładnie łał nie to co 8lat temu pamientam jak panie kupiły mi prezent na urodziny

hehe to nie panie to mama kupila kazala dac hehe :d

Pamiętam jeszcze wtedy taka łazienka obskurna była...A i panią Lucynkę pozdrawiam!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.