sobota, 18 września 2021

Wiadomości

Pływalnia ruszy 10 VII

Pływalnia ruszy 10 VII

Już w najbliższy poniedziałek (10 lipca br.) miłośnicy pływania i relaksu będą mogli oddać się wodnym uciechom na Pływalni Miejskiej. Dobiega końca planowana przerwa technologiczna. Od 24 czerwca br. basen był całkowicie wyłączony z użytku. 

Przerwa technologiczna to coroczny etap konserwacji pływalni, niemożliwy do przeprowadzenia w normalnym trybie pracy obiektu, zazwyczaj przeznaczana na wykonanie niezbędnych prac remontowych i przeglądów technicznych urządzeń.

Zakres prac na miejskim obiekcie obejmował m.in. odmalowanie ścian i odświeżenie korytarzy i szatni a także oczyszczenie całego systemu cyrkulacji. Woda z niecek została spuszczona, wyczyszczono wszystkie sondy i filtry, bieżącą wodą pod ciśnieniem przepłukano rury odpływowe i przelewowe, gdyż wszystko to odpowiada za prawidłową pracę części basenowej – poinformował nas Dariusz Brzózka, kierownik Pływalni Miejskiej.
Klientom posiadającym karnet na basen ważny w okresie trwania przerwy technologicznej zostanie wydłużona jego ważność o czas przestoju basenu.


e-Grajewo.pl

 

piątek, 17 września 2021

,,Strzelcy Weteranom"

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.