Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 12649 wyświetleń

Plaga nietrzeźwych kierowców

21.07.2013 r.

- W Rajgrodzie na ul. Zabielskiego o godz. 1.20 policjanci zatrzymali do kontroli kierującego Volkswagenem. Okazało się, że 25 –letni mieszkaniec Wiśniewa, pow. Ciechanowski, miał 1,93 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

- O godz. 2.20 skontrolowano kierującego rowerem. Mieszkaniec Grajewa (21 lat) miał 1,47 promila.

- W Szczuczynie na ul. Kolneńskiej o godz. 16.30 zatrzymano jadącego Seatem Toledo. Okazało się, że 44 – letni mieszkaniec gminy Szczuczyn miał 1,65 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

- O godz. 18.05 w miejscowości Wojdy ujawniono kolejnego nietrzeźwego rowerzystę. U 42 - letniego mieszkańca gm. Bargłów Kościelny badanie wykazało 2,1 promila.

- W Wąsoszu na ul. Rzędziana o godz. 23.30 zatrzymano jadącego rowerem. Badanie wykazało, że 53 –latek miał 1,34 promila.22.07.2013 r.

- O godz. 3.20 na ul. Piłsudskiego policjanci KPP zatrzymali do kontroli jadącego Citroenem. 47 –letni mieszkaniec Grajewa miał 1,28 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.niedziela, 26 marca 2023

Jak zrobić palmę wielkanocną?

Komentarze (9)

Narażają siebie owszem, nie obchodzi mnie to, słabe jednostki mają prawo same się eliminować, ale po co narażają też innych uczestników ruchu drogowego ? Później taki przejedzie małe dziecko czy rowerzyste albo spowoduje kolizjęi co w tedy ? Nie lepiej mu odrazu się zabić gdzieś w piwnicy nienarażając nikogo ?

pisz małymi

Ten facet w Wąsoszu o godz. 23.30 stwarzał niebezpieczeństwo w ruchu /czytaj - nocnej wędrówce żab/ drogowym. Stróże prawa staneli na wysokości zadania. Statystyka wykrywalności uległa poprawie a za skuteczność w działaniu może jakaś premia lub nagroda "wpadnie".

może by tak wzięli by się za pijanych kierowców, którzy potrącają pieszych i uciekają z miejsca zdarzenia, a nie wypitych rowerzystów na wiosce złapią i wielce zadowoleni, bo 'przestępcę' złapali!

zgadzam sie ten z wasasza jest winny brawo jegry, brawo.dac im nagrode.tylko duza. nasze jegry.

czapa i dożywotnie odebranie prawa jazdy z zakazem zdobywania jakichkolwiek uprawnień do prowadzenia pojazdów...

policja polska policja. nawet sie nie umywa do molicji.
lepiej sie czepic chlopa po piwie na rowerze bo nie bedzie sie awanturowal . a jak trzeba wejsc do parku po 22. to nie maja odwagi. no bo po co sie narazac. tylko stetystyka sie liczy chlop na rowerze skuli leb i przeprosi przyjmie mandat bo rano musi wstac do roboty, gownierzeria a nie policja.

a gdzie litwini? nasza władza się ich boi! przecież oni u siebie jeżdżą przepisowo, a u nas jak?!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.