czwartek, 28 września 2023

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 8781 wyświetleń

Place zabaw i piaskownice

- Co masz?
- Mięsko.
- A skąd masz?
- Przypełzło.

„Witamy w podwórkowej piaskownicy i zapraszamy do wspólnej zabawy. Zobacz jak się bawimy w czasie letnim”

Tak wygląda (a raczej nie wygląda) wiele piaskownic w naszym mieście. Na podwórkach znajdują się piaskownice z niewielką ilością brudnego, zanieczyszczonego piasku. Odnosi się wrażenie, że piaskownice przeznaczone są wyłącznie dla odwiedzających je psów. Dzieci tam raczej się nie spotka, co nie dziwi, ze względu na ich stan. Na podwórkach możemy również zauważyć namiastkę placów zabaw dla dzieci. Odpadająca farba ze starych i dawno już nie odnawianych ślizgawek i nieliczne fragmenty huśtawek. Są również place, które zachowały się w dobrym stanie pytanie jednak, czy aby nie dlatego, że nie dało się czegoś tam zniszczyć.


- Piaskownice podlegają kontroli przez pracowników Sanepidu na wiosnę. Sprawdza się, czy piasek został wymieniony, stary na nowy. Dokonują tego administratorzy na podległych im obszarach - pracownik SANEPIDU dla e-Grajewo.pl

e-Grajewo.pl

Komentarze (4)

O to to i Puczusie nie mają się gdzie bawić :(((((

e k**** o co wam chodzi, nie macie juz o czym pisac??

do Ciekawy - ależ to jest bardzo dobry temat,bo faktycznie nie mam gdzie się bawić :))) Większość piaskownic jest a fee

a co...niewygodny temat? może by tak trochę zadbać o dzieci...?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.