wtorek, 27 lutego 2024

Sport

  • 3 komentarzy
  • 11545 wyświetleń

Piłkarskie sparringi 17-18 II

W rozegranym w sobotę w Mońkach meczu sparingowym drużyna Mlekpolu Wissy BS Szczuczyn pokonała Promień Mońki 3 : 1. Mecz był rozgrywany 3 x 30 minut. Bramki dla Mlekpolu zdobyli: Wojciech Łapiński-2, Emil Świderski-1
Skład drużyny: Malinowski, Walendzik,Orłowski,Tomaszewski,Dobrzycki P,Dobrzycki M,Piwko,Moczadło,Świderski Ł,Łapiński, Świderski E. Na zmiany wchodzili: Marcinkiewicz P,Hujda, Marcinkiewicz K,Jakimowicz, Świderski K.
Kolejny mecz drużyna Wissy rozegra w Szczuczynie w najbliższą sobotę 24.02.07 przeciwnikiem będzie drużyna Sparty Augustów.

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom mecz sparringowy pomiędzy Warmią a Freskovitą nie odbędzie się.

Klub z Wysokiego nie był bowiem w stanie ani przygotować, ani znaleźć w okolicy boiska nadającego się do gry. Mimo tego, że przygotowaliśmy dziś boisko przy szkole nr 4 i zapraszaliśmy klub z Wysokiego na mecz do Grajewa, prezes Sapiński nie zgodził się na wyjazd swojej drużyny, tłumacząc to wąską kadrą zespołu, kosztami, przemęczeniem piłkarzy, możliwością odniesienia kontuzji itp etc... Biorąc pod uwagę fakt odwołania przez nas meczu wcześniej zaplanowanego na 22.02 z Narwią Ostrołęka po to, by zagrać właśnie z Freskovitą, postępowanie działaczy tego klubu pozostawiam bez komentarza. J. Szumowski

17.02.2007r.  na boisku popularnej "czwórki" przy ul. Konstytucji 3 Maja w Grajewie rozrgrano sparring z rezerwami białostockiej JAGIELLONII.

 - wynik 3:0 dla Warmi Grajewo

Galeria zdjęć 

18.02.2007 ( niedziela ) drużyny MOSiR Grajewo junior młodszy rozegrają mecze z ełckim Mazurem.
- boisko przy SP 4 w Grajewie.

I mecz - druzyna trenera Borkowskiego godz. 11.00
II mecz - druzyna trenera Matysiewicza godz. 12.30

źródło: internauta

 

poniedziałek, 26 lutego 2024

Futsal MOSiR Grajewo (tabela)

poniedziałek, 26 lutego 2024

WARMIA Grajewo - ROMINTA Gołdap 2:1

Komentarze (3)

Jaga zawsze wielka. pozdro dla Warmii Grajewo

a jakie sklady obu druzyn?

warmia dobrze sie spisaliscie oczewiscie seniorzy trenera pana DYMKA 3:0 z JAKIELONIO jakis nowy strzelil dwa GGGGGGGGGGOOOOOOOOLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.