Sport

  • 6 komentarzy
  • 12318 wyświetleń

PIŁKARSKI WEEKEND

AUGUSTÓW ZNÓW NAJLEPSZY W OŚWIATOWEJ HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

W sobotę w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie odbyły się II mistrzostwa pracowników oświaty w halowej piłce nożnej o puchar Prezesa Zarządu Oddziału Związku nauczycielstwa Polskiego w Grajewie. Turniej odbył się pod Honorowym Patronatem burmistrza miasta Krzysztofa Waszkiewicza. Udział wzięło osiem zespołów.

W eliminacja drużyny grały w dwóch czterozespołowych grupach. W grupie pierwszej w eliminacjach z dorobkiem siedmiu punktów pierwsze miejsce zajęła ekipa z Augustowa przed Mechaniakiem Białystok, PG 5 Białystok i gminą Grajewo/Rajgród. Natomiast w grupie drugiej bez straty punktu najlepsi byli nauczyciele miasta Grajewo przed portalem internetowym sportowepodlasie.pl, Gimnazjum Michałowo ( w tej drużynie grały dwie Panie Dorota Bogdanowicz i Joanna Konończuk), i IV LO Białystok.

W finałach w meczu o siódme miejsce IV LO wygrało z gminą Grajewo/Rajgród 3 : 0. W meczu o piąte miejsce dopiero w siódme rundzie rzutów karnych wygrali reprezentanci PG 5 Białystok. Trzecie miejsce zajęła ekipa www.sportowepodlasie.pl. W finale była powtórka z ub. roku. Augustowscy oświatowcy okazali się lepsi od drużyny nauczycieli z miasta Grajewo.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i statuetki, które wręczyli: wiceburmistrz Grajewa Waldemar Remfeld i prezes ZO ZNP w Grajewie Antoni Dąbrowski.

Trzecie mistrzostwa pracowników oświaty województwa podlaskiego w halowej piłce nożnej odbędą się 10 stycznia 2009 roku. Organizatorami Mistrzostw byli: Zarząd Oddziału ZNP w Grajewie i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

  1. Oldboje...prawie Augustów.
  2. Grajewscy Nauczyciele Grajewo
  3. www.sportowepodlasie.pl
  4. Mechaniak Białystok
  5. PG 5 Białystok
  6. Gimnazjum Michałowo
  7. Chłopcy z Norwida IV LO Białystok
  8. Odlotowi nauczyciele gm. Grajewo/Rajgród


Galeria zdjęć


    Natomiast w niedzielę o godz. 11 rozpocznie się turniej drużyn amatorskich o puchar kierownika MOSiR w ramach XVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka z udziałem czterech zespołów z miasta i gminy Grajewo. W trakcie turnieju wśród uczestników i kibiców zbierane będą przez wolontariuszy Orkiestry pieniądze na leczenie małych dzieci. Dlatego organizatorzy zapraszają kibiców, by w ten sposób wsparli grajewski Finał WOŚP.
                                                                                                                                         WJ

niedziela, 21 lipca 2024

Warmia Grajewo wygrywa z MKS Mazur

wtorek, 16 lipca 2024

Mecz WARMIA - MAZUR (20.07)

Komentarze (6)

a jakie zespoły beda grały??????????

Arsenal i barcelona

napewno nie ty Manekinie :)))

popowo warmia bacelona brazylia i chyba arsenal

sie nie pisze bacelona tylko barcelona;]he i zaden arsenał nie gra


Brawo nauczyciele z Grajewa.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.