Sport

Piłkarski weekend

W HALI MOSiR – u.

AUGUSTÓW NAJLEPSZY W I MISTRZOSTWACH PRACOWNIKÓW OŚWIATY WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO GRAJEWO 2007
 Z udziałem siedmiu drużyn odbyły się w Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie I Mistrzostwa Pracowników Oświaty Województwa Podlaskiego w halowej piłce nożnej. W eliminacjach rywalizowały one w dwóch grupach. W grupie I z siedmioma punktami najlepsi okazali się oświatowcy z Grajewa przed wspólną ekipą gminy Grajewo i Rajgród. Trzecie miejsce zajął Szczuczyn, a ostatnie IV LO Białystok. W grupie drugiej z kompletem punktów wygrali nauczyciele z Augustowa przed Rudką i PG nr 5 Białystok.
 W finałach w walce o miejsca V – VII padły następujące wyniki: Szczuczyn – IV LO 2 : 1,  PG 5 – Szczuczyn 2 : 1, PG 5 – IV LO 2 : 0. W meczu o trzecie miejsce gm. Grajewo/Rajgród pokonała Rudkę 2 : 1. W finale Augustów po bardzo dramatycznym meczu pokonał gospodarzy 2 : 1 strzelając zwycięską bramkę pięć sekund przed zakończeniem spotkania.
 Wszystkie zespoły otrzymały z rąk wiceburmistrza Grajewa Waldemara Remfelda i prezesa Zarządu Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Grajewie – Antoniego Dąbrowskiego  puchary i dyplomy.
 Organizatorzy: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji i Zarząd Oddziału ZNP w Grajewie. Drugie Mistrzostwa Pracowników Oświaty Województwa Podlaskiego w halowej piłce nożnej odbędą się 12 stycznia 2008 roku.

KOŃCOWA KLASYFIKACJA:
1. Koledzy Augustów
2. Nauczyciele Grajewo
3. Odlotowi Nauczyciele gm. Grajewo/Rajgród
4. Zespół Szkół Rolniczych Rudka
5. Publiczne Gimnazjum nr 5 Białystok
6. Belfer Szczuczyn
7. IV Liceum Ogólnokształcące Białystok
                                                                                                                                           

Galeria zdjęć WOŚP NA SPORTOWO W GRAJEWIE
 Już po raz czwarty w Grajewie w ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka grali sportowcy – amatorzy. W Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się turniej halowej piłki nożnej o puchar kierownika MOSiR. Udział wzięły cztery zespoły, które grały systemem każdy z każdym. Zwyciężyła drużyna ZPW Solidarność, która w meczu o pierwsze miejsce pokonała Nauczycieli 5 : 4, a kibice nie kryli, że takiego meczu w dziejach miasta dawno nie było.. Trzecie miejsce zajęła ekipa Samorządowców, w skład której wchodzili pracownicy firm i urzędów podległych samorządom lokalnym. Czwarte miejsce zajęli strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej. W trakcie turnieju wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrali do puszek sporo pieniędzy wśród uczestników i kibiców, które zostaną przekazane na rzecz poszkodowanych w wypadkach drogowych dzieci. 
                                                                                                                                           
Galeria zdjęć 
                                                                                             WJ

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.