piątek, 28 stycznia 2022

MOSiR

  • 4 komentarzy
  • 9914 wyświetleń

Piłka siatkowa chłopców

SEKCJA PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW DZIAŁAJĄCA PRZY MIEJSKIM OŚRODKU SPORTU I REKREACJI W GRAJEWIE

"W sierpniu skoczyłem prowadzenie rozgrywek Grand Prix Grajewa Siatkówki Plażowej, uczestniczyło w nich około 50 zawodników. W ostatnich dwóch tygodniach sierpnia poprowadziłem obóz sportowy dochodzeniowy, na obiektach MOSiR Grajewo. Treningi odbywały się 2 x dziennie . Od września do grudnia trenowaliśmy 3x4 tygodniowo. Zespół grał w rozgrywkach Wojewódzkiej Podlaskiej lidze kadetów, jeden zawodnik dostał się do kadry województwa w kategorii młodzików. Od października prowadziłem MOSiR Volleybal ligę ( Grajewska liga piłki siatkowej) w rozgrywkach uczestniczyło 6 zespołów rozgrywki odbywały w piątki. Od grudnia uczestniczymy w rozgrywkach Ełckiej Ligi Piłki Siatkowej .Ten rok był pierwszym rokiem startów kadetów w rozgrywkach, po początkowych porażkach zaczynają powoli wygrywać swoje mecze, stale podnoszą swoje umiejętności. W rozgrywkach ligi kadetów oraz w Grajewskiej lidze Piłki Siatkowej drużyna zajęła ostatnie miejsce, zaś w rozgrywkach ligi Ełckiej ma na swoim koncie na razie trzy wygrane i zajmuje 6 miejsce. Można oczekiwać że zajmie wyższe miejsce może nawet czwarte (w lidze ełckiej jest znacznie wyższy poziom gry). W tym roku 2008 jeszcze chcę wystawić 3 pary do mistrzostw województwa w Siatkówce Plażowej kadetów i jedną parę do mistrzostw województwa młodzików.

Plany na 2008 rok
W sierpniu chcę zrobić obóz dochodzeniowy 2 tygodniowy na Hali sportowej MOSiR potrzebował bym podczas obozu l posiłek regeneracyjny obiad w ilości 15 sztuk x 10 dni. Chce również w sierpniu zrobić Grand Prix Grajewa Siatkówki Plażowej . Od września chciałbym grać w Wojewódzkiej Podlaskiej lidze kadetów oraz juniorów i pojechać na turniej 2-3 dniowy im.  Arkadiusza Gołasia Ze sprzętu sportowego potrzebował bym 4 piłki Molten IV5XC 2 piłki Mikasy na plaże oraz potencjometr do piłek z regulacją ciśnienia i 14 par ochraniaczy na kolana (nakolanników ) - informuje Kohlman Marcin.

 

poniedziałek, 22 maja 2017

Derby powiatu grajewskiego

poniedziałek, 22 czerwca 2009

MOSiR “WAKACJE 2009 ”

Komentarze (4)

a kto dostał się do kadry młodzików??

mi przydałaby się piłka Nike 3005N Touch...

NIKT jak mi wiadomo

Hubert Buziewicz

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.