Kraj

  • 2 komentarzy
  • 1507 wyświetleń

Pijany potrącił rowerzystkę

21 – latek śmiertelnie potrącił rowerzystkę i uciekł z miejsca wypadku. Okazało się, że w ogóle nie ma prawo jazdy i jest pijany. Augustowscy policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności wypadku.

Wczoraj po południu w miejscowości Serwy samochód potrącił rowerzystkę i odjechał z miejsca wypadku. Jak wstępnie ustalono 21-letni kierowca renault  potrącił jadącą rowerem 69 – letnią kobietę. Mężczyzna  odjechał z miejsca wypadku nie udzielając pomocy pokrzywdzonej. Podczas ucieczki na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam auto przewróciło się na lewy bok i uderzyło  w budynek gospodarczy. Potrącona rowerzystka zginęła na miejscu. Okazało się, że mężczyzna nie posiada w ogóle prawa jazdy. Po zbadaniu trzeźwości alkomat wskazał blisko 2 promile alkoholu.  21 –latek trafił do policyjnej izby zatrzymań.

Augustowscy policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności wypadku.

 

11.11.2009

Na ulicy 3 Maja w Augustowie touran potrącił kobietę. Ranna trafiła do augustowskiego szpitala. Augustowscy policjanci wyjaśniają szczegóły zdarzenia.

Wczoraj wieczorem, na ulicy 3 Maja w Augustowie doszło do potrącenia pieszej. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że jadący volkswagenem 50 – letni mieszkaniec Augustowa, potrącił 78-latkę, która przechodziła przez przejście dla pieszych. W wyniku wypadku kobieta doznała urazu klatki piersiowej oraz ogólnych potłuczeń ciała. Trafiła do szpitala.

Szczegółowy przebieg zdarzenia ustalany jest przez augustowskich policjantów.

 

 

źródło – oficer prasowy KPP w Augustowie

Komentarze (2)

aa kobieta miała plastron odblaskowy ?? jeśli można zapytać ? bo jeśli nie ... to tak w ogóle policja powinna dawać też mandaty rowerzystom jeśli poruszają się bez świateł w nocy,bądź nie posiadają plastronu ODBLASKOWEGO!!!!!!!!! który bardziej zwiększa widoczność dla kierowcy który nawet mógłby i nie wypić alkoholu ... taka moja sugestia dla rady miasta ? ale cóż lepiej brać kase niż pomyśleć o ludziach

Nie wolno jedzidz pijanemu a jak będzie
jadził pijany no to się zabije .

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.