czwartek, 28 września 2023

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 10222 wyświetleń

Pijany nocą z małymi dziećmi


Pijany, bez prawa jazdy, bez dokumentów, z czwórką małych dzieci bez fotelików – tak podróżował seatem 22 -letni ełczanin. Mężczyzna został w nocy zatrzymany przez patrol drogówki. Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności. 


Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali w nocy (z 31.01. na 1.02.) tuż przed godziną 0:00 do kontroli samochód osobowy marki Seat. Za kierownicą siedział młody mężczyzna, od którego policjanci wyczuli zapach alkoholu. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że 22-latek miał ponad promil alkoholu w organizmie. 

To nie jedyne przewinienie jakiego dopuścił się młody ełczanin. Okazało się, że mężczyzna w ogóle nie posiada prawa jazdy, nie miał także wymaganego dowodu rejestracyjnego i ubezpieczenia OC. Ponadto przewoził w samochodzie sześcioro pasażerów, w tym czworo małych dzieci bez wymaganych fotelików ochronnych.

Podczas interwencji policjanci ukarali mandatem karnym 25-letnią pasażerkę za to, że dopuściła do kierowania pojazdem osobę niemającą wymaganych uprawnień. Policjanci przekazali pojazd trzeźwej wskazanej osobie i zakazali dalszej jazdy.   

22-latek odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu za to kara do 2 lat pozbawienia wolności. Nie uniknie także odpowiedzialności za popełnione wykroczenia. - informuje KPP Ełk

 

Komentarze (6)

Dali darmową kasę to rodzice się bawią, a jak któryś dzieciak będzie chciał jeść, to w d...ę dostanie, bo zakłóca spokój "tatusiowi". 2000 zł wystarczy, żeby codziennie móc kupić 0,5 l. i zagrychę.

He co za zawiśc ludzka z tym 500 ,aż żal.Co by się nie stało winią 500+ jakby bez tej kasy było mniej przestępnych..To zależy od tego kto co ma w głowie,a nie w portfelu..

Ludzie bawią się jak umieją. I kto im zabroni.
Mogą się pożegnać z gotówką na dzieci.
Biedne szkraby.😭😭😭😭.Co wy gadacie?Jak dali 500+ to społeczeństwo sie rozpiło?Patologia była i jest

tak, tak, patologia była i jest tylko kiedyś pili za 5 zł a teraz za 50

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.