niedziela, 26 czerwca 2022

Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 8237 wyświetleń

Pijany kierował dźwigiem

7. września br. w miejscowości Guty, na trasie krajowej K 61, policjanci grajewskiej komendy Policji ujawnili nietrzeźwego mężczyznę, który kierował dźwigiem. Badanie alkomatem mieszkańca Suwałk wykazało blisko 3 promile alkoholu w organizmie.


W minioną środę po godzinie 12.00, w miejscowości Guty na trasie krajowej K 61, policjanci z grajewskiej komendy Policji, w trakcie pełnionej służby ujawnili nietrzeźwego kierującego ciężarowym dźwigiem. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało 2,8 promila alkoholu w organizmie.

Okazało się, że jest to 51–letni mieszkaniec Suwałk. Mężczyzna nie posiadał przy sobie prawa jazdy. Policjanci uniemożliwili mu dalszą jazdę i zabezpieczyli pojazd na parkingu strzeżonym. Za swoje nieodpowiedzialne postępowanie, 51-latek odpowie teraz przed sądem. Przestępstwo to zagrożone jest karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
- informuje KPP w Grajewie

 

niedziela, 26 czerwca 2022

Piknik w Radziłowie (26.06)

Komentarze (9)

Czemu mężczyzna nie "posiadała" prawa jazdy?

Przy tej ilości promili to chyba dźwig go prowadził:)(

Mógł chłop spokojnie dojechać do domku !

Kierowanie po pijaku samochodem jest już passe. :D

Pozdrawiam pana pasażera , miałeś szczęście chłopie .

Ale chłop myślący przynajmniej :) po pijaku nie brał prawa jazdy bo wiedziałem że mogą mu zabrać a tak mu sie upiekło haha

Nerwowa praca to musiał lyknonc dla spokojnosci

W wojsku nie takie rzeczy byly... mielismy chorazego, ktory pil w ciagu dnia w swojej kanciapie. Zawsze bylo czuc charakterystyczny smrod alkoholu u niego. Poznan.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.