Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 14547 wyświetleń

Pijany biegał po samochodzie

Grajewscy policjanci zatrzymali pijanego 18-latka, który biegał po samochodzie. Młody mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Wczoraj wieczorem dyżurny grajewskiej Policji poinformowany został, że na jednym z osiedlowych parkingów młody mężczyzna biega po samochodzie. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce gdzie zastali właściciela uszkodzonego renault, który podał rysopis wandala. W trakcie rozmowy z poszkodowanym funkcjonariusze zauważyli mężczyznę, który odpowiadał podanemu rysopisowi. Mundurowi natychmiast zatrzymali podejrzanego. Okazało się, ze młody człowiek jest mieszkańcem Grajewa i ma 18 lat. Badanie alkomatem wykazało u niego prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Młodzieniec tłumaczył policjantom swoje zachowanie tym, że chciał popisać się przed swoją dziewczyną. Noc spędził w policyjnym areszcie.

Komentarze (7)

Czego sie nie robi dla sympatii hahah

A gnojków spod stadionu i z bocznej nikt nie załatwił,samowolka jest dalej. Zróbcie coś z tym.

panowie w mundurach trochę więcej romantyzmu bo czego się nie robi dla miłości

Dariusz mam świadomość że masz ok 34 lat i boisz się im o powiedzieć to lepiej się nie mieszaj ;)

do "ddd": Ciekawe co powiesz jak taki 18-latek zabije twoją mamę, bo będzie chciał zaimponować swojej dziewczynie. Też będziesz prosił policjantów o romantyzm...?

ej!... takich tekstów nie powinni oni wogule pisac... ;/ bez przesadyzmu... bo to nie jest jego sympatia...!... zreszto Oni wogule nic nie wiedzą jak było. zmyślili połowe żeby zrobić sensacje....;p ha ha ha nie mają co robić tylko głupotami sie zajmują...;p...haha

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.