niedziela, 14 sierpnia 2022

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 10126 wyświetleń

Pijani weekendowi kierowcy


30.03.2012 r.

Nietrzeźwy kierujący samochodem

O godz. 17.20 na drodze krajowej nr 61, na odcinku Bełda – Miecze, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy Opel Corsa, którym poruszał się mieszkaniec Rajgrodu. Mężczyzna kierował autem będąc w stanie nietrzeźwości.  Badanie wykazało 0,60 ‰ alkoholu w wydychanym powietrzu.

1.04.2012 r.

Nietrzeźwy kierujący rowerem

O godz. 16.20 w miejscowości Skaje, gm. Szczuczyn policjanci zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę, kierującego rowerem. Badanie stanu trzeźwości wykazało 2,07 ‰ alkoholu
w wydychanym powietrzu
- informuje KPP Grajewo

Komentarze (5)

Rowerzyści to znak firmowy szczuczyńskiej policji haha

proszę zwrócić uwagę na pijaków kierowców i pełne samochody pijących na osiedlu w Szczuczynie jak również na parkujące w dowolny sposób i to na parę dni tzw TIRY myślą. że im wolno wszystko ale to przez pobłażanie tylko i wyłącznie przez policje bo z boku to nie widac

jedni lubio pic kawe lub cherbate,a jedni wolo pic wudke?

chlop chcial sie przejechac rowerem na swiezym powietrzu,a tu masz babo placek 2.07 chyba sie zapomnial,a morze myslal ze idzie z laczka???

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.