Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 14076 wyświetleń

Pijana opiekowała się dzieckiem

KPP Ełk: Miała 4,5 promila i spacerowała ze swoim 7-miesięcznym dzieckiem

Do policyjnego aresztu trafiła 31-letnia kobieta, która opiekowała się 7 miesięcznym dzieckiem mając blisko 4,5 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariuszy zaalarmowali świadkowie, którzy w centrum miasta zauważyli kobietę, która się zataczała i przewracała. Na dodatek prowadziła wózek, w którym było niemowlę.

W piątek po południu oficer dyżurny ełckiej komendy został powiadomiony o tym, że w centrum miasta idzie kobieta, która prowadzi wózek z małym dzieckiem w środku. Świadkowie widzieli że matka była pijana, ponieważ zataczała się i przewracała. Policjanci sprawdzili tę informację. Okazało się, że 31-letnia mieszkanka Ełku opiekowała się swoim 7-miesięcznym dzieckiem. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w jej organizmie wykazało blisko 4,5 promila alkoholu. Dziecko, którym się opiekowała zostało zbadane przez lekarza. Na szczęście nie było zagrożenia jego życia i zdrowia. Pijana matka trafiła do policyjnego aresztu, a jej córka została przekazana dla rodziny zastępczej.
O tej sytuacji zostanie powiadomiony Sąd Rodzinny i Nieletnich w Ełku.

Komentarze (8)

W Szczuczynie codziennie się prowadza pijana matka z małym dzieckiem w wózku. Albo raczej wózek ją prowadzi i nikt nic z tym nie robi...

Kocur, a co Ty zrobiłeś w tej sprawie?

Kocur no to zrób coś z tym i dzwoń 997

Fakt, skoro widzisz taką sytuacje codziennie dlaczego nic z tym nie robisz? Czekasz aż stanie się jakas krzywda temu dziecku i Szczuczyn będzie w TV?? Rozwagi trochę !!!!

a ty widzisz i nie reagujesz

co sie dzieje!!!??? matki, a robią krzywdę własnym dzieciom !

do wszystkich komentarzy oprócz do Kocura: macie zupełnie rację

Gdybym była Szczuczynianką nie przyglądałabym się bezczynnie, zareagowałabym. Ludzie co się z Wami dzieje?


Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.