czwartek, 21 września 2023

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 9967 wyświetleń

Pijana matka za kierownicą

KPP Ełk: Pijana matka, bez prawa jazdy przewoziła samochodem dwoje dzieci

Dwoje dzieci w wieku 4 i 10 lat wiozła samochodem nietrzeźwa matka. Kobieta nie posiadała uprawnień do kierowania i jadąc samochodem na ulicy Przemysłowej w Ełku przekroczyła dozwoloną prędkość.

W niedzielę policjanci z ełckiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującą samochodem osobowym marki Toyota, która na ulicy Przemysłowej w Ełku przekroczyła dozwoloną prędkość. Okazało się, że kierująca 31-letnia mieszkanka gminy Prostki była nietrzeźwa. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało blisko 2 promile alkoholu w jej organizmie.

Kobieta samochodem przewoziła dwoje swoich dzieci w wieku 4 i 10 lat. Razem z nimi podróżował również ojciec dzieci, który także był pod wpływem alkoholu.

Dodatkowo, po sprawdzeniu danych w policyjnych systemach okazało się, że 31-latka w ogóle nie posiada uprawnień do kierowania.

Policjanci uniemożliwili kobiecie dalszą jazdę, a dzieci przekazali pod opiekę innej osoby.

Teraz za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 2. Kobieta odpowie również za popełnione wykroczenia. O zaistniałej sytuacji zostanie powiadomiony także sąd rodzinny i nieletnich.

czwartek, 21 września 2023

Burmistrz zaprasza na spotkanie (22.09)

Komentarze (5)

prostki i okolice to w większosci patologia nadużywajaca alkoholu

Istna patologia tylko takim zabrać dzieci i do wiezienia wsadzić żeby po rozum miała czas siegnac

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.