poniedziałek, 22 lipca 2024

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 3399 wyświetleń

Piesza Pielgrzymka do Wąsosza - 13.07

Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Ojca Pio w Grajewie tradycją lat ubiegłych organizuje Piesza Pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Wąsowskiej Królowej Rodzin.

Kustosz Sanktuarium zaprasza w tym roku na Uroczystości Matki Bożej Szkaplerznej 13 lipca br.

Pielgrzymka jest jednodniowa, wyrusza rano w sobotę 13 lipca o godz. 5.45. Zbiórka na parkingu przy Cmentarzu Parafialnym. Prosimy o nieco wcześniejsze przybycie tzn. o godz. 5.30 najpóźniej bo przewidujemy 15 min wcześniej na organizację, informacje i modlitwę z błogosławieństwem po czym rozpoczniemy pątniczy szlak by dotrzeć do celu o czasie tj. na godz. 12.00.

Zabieramy ze sobą najbardziej przydatne rzeczy (...) Po drodze przewidziane są krótkie postoje a w Kędzierowie posiłek. Na drogę powrotną będzie możliwość skorzystania z autokaru ,który podstawiony zostanie na przystanku autobusowym w Wąsoszu. Odjazd autokaru nastąpi po 20 min od zakończenia uroczystości. Zapisy na postoju w Kędzierowie, jak co roku koszt uzależniony będzie od ilości osób.

Wszelkie informacje można uzyskać w parafii pw. Św. O. Pio w Grajewie lub pod nr. tel. 514-170-403.

 

Zapraszamy i do zobaczenia na Pielgrzymim Szlaku
Z Bogiem

Komentarze (1)

"Wąsowskiej"? A nie pisze się Wąsoskiej? Wąsosz, Wąsoskiej, itd...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.