czwartek, 18 sierpnia 2022

Wiadomości

  • 16 komentarzy
  • 11110 wyświetleń

Pieski szukają domu!

Nadchodzi jesień, a niebawem rozpocznie się być może sroga zima. Będzie to czas trudny nie tylko dla ludzi, ale i dla zwierząt zwłaszcza tych porzuconych. Dlatego zwracamy się z prośbą o zapewnienie domu rodzinie porzuconych psów: suczki, psa oraz czterech szczeniąt (również suczek). Pieski są niewielkimi, bardzo mądrymi i przyjaźnie nastawionymi do ludzi kundelkami.

Zwierzęta można rozdzielić i przygarnąć pojedynczo.

 Każdy kto mógłby im pomóc proszony jest o kontakt pod numer telefonu  608-122-006

czwartek, 18 sierpnia 2022

Pożegnanie Lata 2022

czwartek, 18 sierpnia 2022

Poszukiwany ukrywał się w polu kukurydzy

Komentarze (16)

Dla czego nie napiszecie że ludzie szukają domu.Nie jednego nie stać na opłacenie czynszu .
Ale tak się w Polsce zaczyna robić że zwierzę ważniejsze od człowieka.Człowieka można poddać eutanazji ,ale burka nie można uśpić

Do BR: Zwierzęta nie potrafią mówić, więc zdane są tylko na pomoc człowieka. Pozdrawiam serdecznie i więcej miłości do zwierząt życzę :D :D

"Burek" to stworzenie Boże i przyjaciel człowieka. Należy mu się miłość i troska człowieka. A jeżeli BR widzi problem braku domu wśród ludzi, to też niech ogłosi i nie grymasi.

BR człowiek ma ręce i może sobie poradzć, a pies jest zdany na łaskę lub niełaskę ludzi i to od nas zależy ich los. A dzięki takim ludziom jak ty wiele zwierząt cierpi, bo ludzie to egoiścii widzą tylko czubek własnego nosa, a te psy dzięki człowiekowi znalazły się na ulicy głodne i przestraszone. I bardzo mnie to cieszy , że jest ktoś komu los tych psiaków nie jest obojętny i że jest taki portal, który pomaga im znaleźć dom.

BR ale z ciebie kretyn lub kretynka. Zwierzęta też czują. Tylko tacy ludzie jak ty chyba nie czują nic.

weź BR nie wyjezdzaj z takimi smętami, ludzie są bezdomni z wlasnej woli... gdyby chcieli to by sie ogarneli YO

No tak, ale człowiek przeważnie sam potrafi się o siebie zatroszczyć, a pies? Rozumiesz, co mówi? I proszę, nie mów, że ludziom nikt nie pomaga. Znam wiele osób, które są gorzej sytuowane i dużo znajomych im pomaga. A takie rzeczy, jak z postu wyżej wypisują tylko osoby, które dużo mówią, ale i tak nic nie robią.

niektórzy nie mają domu, bo nie chce im się pracować.
Burki to też stworzenia żywe.

nikt tu nie porównuje zwierząt do ludzi a "BR" zastanów się co piszesz!Bo sam/sama roztrząsasz niepotrzebnie temat- zwykła prośba o przygarnięcie psa!I A co do eutanzji, to zazwyczaj ludzie cięzko chorzy sami się tego domagają, ale widać używasz slów o których nie masz pojęcia!I nie traktuj pewnych spraw zbyt powierzchniowo!

Człowiek uważany jest za za takiego, który sobie poradzi własnym nakładem sił, jesli chodzi o zwierzę ta sprawa inaczej wyglada, nie każde poradzi sobie w ciężką zimę i nie poprosi o jedzenie

Właśnie dlaczego nikt nie napisze że ludzie nie mają gdzie mieszkać,zbliża się zima a niektórzy nie mają nawet zaco kupić opału na zimę bo po prostu ich nie stać.Też jestem za tym żeby ludzie zaopiekowali się tymi pieskami bo żal mi ich sama mam w domu dwa kochanie pieski.Ale o ludziach potrzebujących też pomyślcie że potrzebna im pomoc bo zbliża się zima.

Problemy zwierząt takich jak pieski to jest głupota ludzi.Kupują dziecku szczeniaczka bo ono sobie tego życzy,piesek rośnie ,trzeba jego wyprowadzać i karmić i wtedy wywożą najczęściej do lasu.
Chodzi mi o to że ludzie są głupsi od burków .
Mam dwa psy i bardzo dbam o nie
Chodzi mi tylko o to .że jest głupio zatytułowany artykuł i nie napisano o n im do końca
Powinno być napisane dla czego pieski szukają domu.
Bo szukają przez egoizm i głupotę ludzką ,a tu nic nie wspomina się o tym.
Miałem kiedyś psa .....przybłędę ,on był bardzo dobry i wdzięczny
O psa trzeba dbać .Na wioskach jest często tak że pies stoi na łańcuchu ,nie jest regularnie dożywiany.Większość rolników spuszcza psa na noc .....a postara się sam.
Ludzie są bezwzględnie głupi i cyniczni ,powinno się takich wiązać na łańcuch i by zobaczył jak to jest
Z pozdrowieniami

To Ja napisze Wam, ze wybory sie zblizaja. I co Wy na to? Jak madrze wybierzecie to i na opal Wam dadza.
Pozdro dla zwierzakow. Sa madrzejsze.

Mam prośbę do osób, które często proszą o podarowanie im pieska rasowego, gdyż na zapłacenie za niego ich nie stać. Przecież mogą mieć za darmo nierasowego! Pieski nierasowe są tak samo kochane i tak samo potrzebują miłości i opieki. Są poza tym często zdrowsze. Skoro nie stać kogoś na kupno, to jak go będzie stać na opiekę weterynaryjną?! To jest doskonała okazja, aby mieć kochanego, mądrego pieska. Sama pomagam bezdomnym zwierzętom, mam nierasowe zwierzątka i wiem, że one są cudowne. W przyszłości też postarm się wziąć nierasowe. Anna

mam pieska jest malutki ma 2 miesiace i 3 dni kocham go ponad zycie nigdy go nie oddam i nie wywioze tylko cymbal moze tek zrobic kocham wszystkie psy !!! Pozdrawiam mojego ! Love my dog!!!

Anno ...masz rację .Piesek nie rasowy jest tak samo miłym zwierzątkiem.A ludzie chcąc się pokazać czy pochwalić biorą rasowego .Ten zwykły nie rasowy również potrzebuje dokarmiania i dbania o niego.
Znam wiele osób które maja rasowego psa i bardzo narzekają,bo on jest bardziej wymagający

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.