sobota, 26 listopada 2022

Kultura i rozrywka

Pierwszy Oktoberfest w Giżycku (08.10)

Jeden z większych i popularnych portów na Mazurach, w sezonie 2022 uruchomił własny browar z rzemieślniczym, kraftowym piwem, produkowanym nad samym jeziorem Kisajno. Z produkcją tego szlachetnego trunku wiąże się impreza, na którą chcielibyśmy wszystkich gorąco zaprosić.

Już 8 października 2022 roku, w tawernie Stranda, odbędzie się mazurska edycja popularnej, piwnej biesiady rodem z Bawarii - Oktoberfest.To wydarzenie, wydaje się być idealnym zakończeniem i podsumowaniem pięknego lata i całego sezonu 2022 w Strandzie. Serdecznie zapraszamy gości, żeglarzy, mieszkańców Giżycka i okolicznych miejscowości.

Szczegóły Oktoberfest Stranda 2022
-start 8 października 2022, godz. 19:00
-degustacja wszystkich stylów piwa dostępnych w ofercie
-przez cały wieczór zabawy i konkursy z chmielem w tle
-konkurs na najlepszy strój bawarski - nagroda główna - Voucher na kwotę 500 zł do wykorzystania w Strandzie
-pamiątkowy prezent dla każdego uczestnika
-przez cały wieczór ciepłe dania i przystawki (m.in. golonka duszona w piwie na pieczonej kapuście, policzki wołowe wolno gotowane, własnego wyrobu pasztety, paprykarze, sałatki szwabskie i wiele innych potraw, Bawarskie precle i ciasta)


Głównym bohaterem tego wieczoru, będą różne style rzemieślniczego piwa, które w tym sezonie udało się wywarzyć w Strandzie.

Oprócz degustacji tego popularnego, złocistego trunku - wszystkich czeka przede wszystkim dobra zabawa. 

Koszt 180 zł / osoba

Rezerwacje i zapisy w Strandzie (Giżycko, Pierkunowo 36), telefonicznie 501 122 610 lub poprzez e-mail recepcja@stranda.pl.https://stranda.pl/

piątek, 25 listopada 2022

,,Dzień Życzliwości" w SP2

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.