Kultura i rozrywka

  • 11 komentarzy
  • 13830 wyświetleń

Pierwsza taka w Krupinie

Zainicjowałem majówkę, mieszkańcy Krupina zaakceptowali propozycję, złożyli się na jej zorganizowanie i bawimy się – mówi Mariusz Karwowski, sołtys wsi Krupin w gminie Prostki. – To nasza pierwsza wspólna majówka i jako impreza integracyjna doskonała. Jak widać wszyscy bawią się wspaniale, pogoda dopisuje.


W sobotę 21 maja bawili się i mali i dorośli. Największą atrakcją były konne przejażdżki zorganizowane przez Sławka Stepnowskiego, miejscowego właściciela stadniny koni. Przyjechali nawet dawni mieszkańcy, którzy już w Krupinie nie mieszkają. Na wieść o integracyjnej majówce postanowili weekend spędzić w rodzinnej wsi. I nie żałowali. Dzieci skończyły majówkę o godzinie 20. Dorośli, przy skocznych rytmach kapeli z Bogusz tańczyli do siódmej rano. W niedzielne słoneczne popołudnie spotkali się znów przy biesiadnych stołach i w ten sposób impreza trwała dwa dni.


- Muszę tu podziękować Gminnemu Ośrodkowi Kultury oraz stowarzyszeniu „Nasze Prostki” – dodaje Mariusz Karwowski. – Te instytucje wspomogły nas sprzętem do zabaw i dla dzieci i dla dorosłych.

środa, 18 maja 2022

Koncert z okazji Dnia Matki

środa, 18 maja 2022

Wieści z SP nr 1

Komentarze (11)

Krupin to przed wojną RFN ?

"stadnina koni" ?? hahahahaha no pięknie . Ile ten Pan ma koni ? Dwa ???

A grajewiakom jak zwykle coś nie pasuje siedzą zapyzielce w domu i językiem mielą. widać w dawnym RFN kultura pozostała w murach tych domów ludzie nią przsiąkli i bawili sie świetnie 2 dni.

ale konie chabety

nie ważne ile koni ma ?- a jak je wykorzystuje -zimą są sanki , latem ujeżdzanie i jest ok!!!
a ci co tylko krytykują niech sami coś zrobią i wyjdą z pomysłem, zabawa była świetna.

impreza byla swietna,za rok tez sie bawimy.Mariusz gratuluje pomyslu,a Grajewiaki zazdroszcza udanej imprezy dlatego tak pisza.

ile ma koni ? ma 5 koni jak chcesz widzieć a nie 2!!!!
i to nie są żadne 'chabety'

I tylko mnie tam zabrakło? Za rok to na pewno będę !!!
GRATULUJĘ POMYSŁU !!!!!!!!!!!

ProstoZProstek mój Ty człowieku !
Jak się komuś konie nie podobają to proszę nie patrzeć. Wierzę że w takim razie osoba pisząca może pochwalić się ogromną hodowną czystej krwi arabów ?
Araby w Krupinie również zobaczyć można.
Zachęcam do zobaczenia i ewentualnej jazdy.

ja tez uważam że te konie są swietne i nie ważne ile ma dobra zabawa była i to sie liczy!

ja terz pochodze zkrupina marjusz gratuluje pomyslu mysle ze wkoncu jest soltys zprawdziwego zdazenia irozrusza troche mieszkancow naszej wsi ja terz mam zamiar wrucic na stare smieci.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.