niedziela, 21 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 9972 wyświetleń

Pielgrzymka Diecezjalna

XXI Piesza Pielgrzymka Diecezjalna
Łomża - Jasna Góra

1-14 VIII 2005r.

Wszystkich Wiernych z Grajewa, Szczuczyna, Jedwabnego i Kolna zapraszam do wzięcia udziału w grupie brązowej.
Grupa brązowa - św. Franciszka; przewodnikiem jest Ks. Andrzej Kowalewski (pracujący w Parafii pw. NMP Częstochowskiej w Szumowie). W grupie będzie pielgrzymował także Ks. Dawid Rosiński (z parafii MB Nieustającej Pomocy).

NASZE PIELGRZYMOWANIE ROZPOCZYNAMY 31 lipca:
- w Łomży - Mszą św. w Katedrze o godz. 18.00 i Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00,

WYMARSZ:
- z Łomży - 1 sierpnia po Mszy św. w Katedrze o godz. 6.00, na pielgrzymi szlak wyruszą Grupy św. Andrzeja Boboli (gr. żółta) i św. Franciszka (gr. brązowa).


Czytaj więcej...

Od niedzieli w parafiach na terenie Grajewa dostępne są karty pielgrzyma, znaczki i śpiewniki - zapraszamy do zapisów.

ks. Piotr Mazurek dla e-Grajewo.pl

niedziela, 21 kwietnia 2024

ROD "Oaza" - OGŁOSZENIE

Komentarze (8)

Warto sie wybrac.Bylam bardzo dawno i zebym mogla , poszlabym jeszcze raz.

O kiedyś za dobrych czasów chodziłam z tą pielgrzymką, chyba ze 4 razy. To było przeżycie. Często wspominam pielgrzymkowe perypetie. Chciałabym jeszcze raz się kiedyś wybrać, ale pewnie nie w tym roku. Pozdrawiam grupę Brązową i Ks. Edwarda, a on teraz jest gdzieś proboszczem. Pozrowionka.

OoO Jaqieee ludki fanee ;d;;d

a ile to sie idzie?????

Ja też byłam 8 razy 5 razy na Warszawskiej i 3 na Łomżyńskiej. To niesamowite przeżycie, na prawdę można zdobyć dużą wiedzę o braterstwie,bardzo fajne są katechezy, można się zrelaksować a co najważniejsze nauczyć się dobrze modlić. Chcialabym jeszcze raz pójść na Pielgrzymkę ale nie wiem kiedy będę mogła, ale na pewno pójdę, pomimo,że nie jestem już taka młodziudka jak byłam pierwszy raz, ale starsi ludzie też chodzą i dają sobie radę! Zycze miłego pielgrzymowania wszystkim uczestnikom.

Pozdrowienia dla Ks. Harego był kiedyś przewodnikiem całej pielgrzymki, nie wiem co się z nim teraz dzieje ale na pewno uczestniczy w pielgrzymkach, wspaniały kapłan i przewodnik, do tańca i do rózańca,również ks. Ceberek, świetnie śpiewał a przebopjem zawsze było"Wolia mo pacze" nie wiem czy dobrze to napisałam, w każdym bąź razie po włosku!

do jakiej grupy się przyłączyć? w której jest najwięcej młodzieży? bo jest ich sporo żółta ,brązowa, czerwona ............... no i w której iść ?

Pozdrowionka dla calutkiej grupy brązowej pielgrzymującej w zeszłym roku! Stęskniłam sie za Wami:):) W tym roku niestety nie mam możliwości pielgrzymować z Wami, ale..jeszcze kiedyś to powtórzę;) Ale pewnie już z moich rejonów wyruszę.. Powodzenia w tym roku!!! I zachęcam wszystkich do pielgrzymowania- na prawde świetne przeżycie!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.