środa, 8 lutego 2023

Kultura i rozrywka

  • 3 komentarzy
  • 6188 wyświetleń

PG 3 - zaczytana szkoła

7 listopada uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 3 w Grajewie wzięli udział w niespotykanej dotąd akcji promującej czytelnictwo
i bibliotekę szkolną, której celem było inicjowanie mody na czytanie. Tego dnia wszyscy uczestnicy akcji (chętni uczniowie i nauczyciele) spotkali się na korytarzu szkolnym i przez godzinę, cicho czytając fragmenty swoich książek, pokazali nieczytającym uczniom, że czytanie w towarzystwie rówieśników może być radosne i ciekawe. Tym samym udowodnili,
że czytająca młodzież to powszechne i lubiane zjawisko wśród ich rówieśników.

     Akcja promująca czytanie była jedną z wielu inicjatyw podjętych przez szkołę w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Pomysłodawczynią była pani dyrektor Beata Szewczyk, a organizatorem biblioteka szkolna oraz młodzież zrzeszona w Samorządzie Uczniowskim.

poniedziałek, 6 lutego 2023

Finalistki Konkursu Miss Polonia

poniedziałek, 6 lutego 2023

Grajewo. Spotkanie autorskie

Komentarze (3)

Czytamy w tekście: "wzięli udział w niespotykanej dotąd akcji promującej czytelnictwo".Śmieszy mnie to określenie "niespotykanej". Z tego co pamiętam, to taki widok w każdej szkole jest na porządku dziennym.Nawet na zwykłych przerwach!

Do czytelniczki: Z tego tekstu wynika, że była to akcja niespotykana w tej szkole, czyli, że po raz pierwszy taką akcję zorganizowali.
Czytała czytelniczka, czytała i się nie doczytała......

he he popieram czytelniczkę

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.