Wiadomości

  • 14 komentarzy
  • 13639 wyświetleń

Peugeot wpadł do rowu!

14.01.2012, trasa nr 65 Ruda- Ciemnoszyje

Przyczyna - niedostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze 3 osoby lekko ranne, jedna(kobieta) przewieziona do szpitala w Grajewie udział w działaniach: Pogotowie, Policja, JRG Grajewo SLRt osób 4 auto zostało odholowane przez pomoc drogową  -  informuje asp. sztab. Jacek Tomczyk

Komentarze (14)

drogowcow jak zwykle zima zastała.

to niedrogowcow wina tylko bezmyslnosc kierowcy
i brawura

Predzej zaskoczyla a nie zastala he he he...

nie czepiaj się narazie drogowcow------spojrz na licznik kierowcy i powiedz kierowcy ze pada śnieg o ile sam tego nie zauwazył--obiektywna

ale drogowcy można sprawdzić na pewno maja rozpisane ze posypywali

niech teraz kierowca tego pojazdu wróci i posprząta to co zostawił w rowie. zabrał auto a polamane części auta zostawił. chamstwo. policja powinna tym sie zająć!

niech kierowca tego auta wróci sie spowrotem na miejsce i posprząta to co zostawił. policja powinna tym sie zajac. sprzątnąć auta i zostawic połamane zderzaki i inne części.

"I dobrze mu tak"Bardzo dobrze nawet..Nauczy sie jezdzic a nie bohatera gra a puzniej to placz bo wypadek.

To co napisali w nagłówku to nie jest prawdą nieźle to wymyślili kierowca normalną prędkością jechał i dobrze wiedział że jest śliska ulica A to co wy wszyscy wypisujecie to jest kompletną bzdurą. Gdybyście to wy jechali tym autem byście wiedzieli prawdę a nie takie głupoty piszecie.

To są same bzdury co tu są umieszczone nie znają prawdy a piszą takie głupoty a wy te głupoty komentujecie Co jak co ale jak dla mnie to jest kpina.

Większość wypadków drogowych kończy się gdzie? W rowie! jedno pytanie po co te rowy, jakoś na zachodzie Europy tego nie ma i wypadków też!. Gdyby zamiast rowów było sensowne pobocze zapewne byłoby mniej wypadków!. Brawura i niekiedy alkohol to jedno ale nasz stan dróg to drugie!!!!!

skąd byli ci ludzie z Grajewa? może wiecie

skąd byli może wiecie?

Ja wiem skąd byli ... z Ełku

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.