Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 11399 wyświetleń

Perły Rynku FMCG

Pięć produktów Spółdzielni Mleczarskiej MLEKPOL znalazło się wśród Pereł Rynku FMCG 2010. Konkurs po raz czwarty przeprowadzony został przez redakcję Wiadomości Handlowych.

Tytuł  „Perła Rynku FMCG 2010” przypadł  maślance Mrągowskiej stracciatella produkowanej przez SM MLEKPOL. Natomiast wyróżnienia  w konkursie Perły Rynku FMCG 2010 otrzymały inne produkty MLEKPOLu: jogurt pitny Milko żurawina, serek Pyszny o smaku waniliowym, ser gouda z przyprawami oraz serek topiony kremowy.

W tegorocznej edycji konkursu tytułami „Perły Rynku FMCG” uhonorowanych zostało 169 produktów w 55 kategoriach.

Konkurs „Perły Rynku FMCG” zorganizowany został po raz czwarty przez redakcję „Wiadomości Handlowych”.   Do tytułu tego nominują detaliści – właściciele i pracownicy sklepów. To oni wskazują  zgłoszone przez producentów i dystrybutorów produkty, które zasługują na miano rynkowej „Perły”. W tym roku producenci zgłosili do konkursu blisko 300 produktów – nowości i innowacji wprowadzonych na rynek w 2009 r.

MLEKPOL to niekwestionowany lider mleczarstwa w Polsce. Posiada około 40% udziałuw krajowym rynku mleka UHT. Skupuje i przerabia 13% pozyskiwanego w kraju surowca. Najbardziej znane marki MLEKPOLu to Łaciate, Milko i Mazurski Smak. Spółdzielnię tworzy 12 zakładów (w Grajewie, Kolnie, Mrągowie, Sejnach, Zambrowie, Augustowie, Bydgoszczy, Sokółce, Dąbrowie Białostockiej, Radomiu, Zwoleniu i Gorzowie Wielkopolskim) oraz 14,5 tysiąca dostawców – producentów mleka. Spółdzielnia zatrudnia ponad 2400 osób.

piątek, 19 kwietnia 2024

Głos na TAK - Dariusz Latarowski

Komentarze (4)

Wnioskuję o zmianę herbu grajewa! zamiast wilka wstawić krowę! i na Placu niepodległości postawić pomnik krowy, takiej wielkiej rozkraczonej z kolczykiem w uchu albo lepiej w nosie. Będzie symbolem prosperity i dobrego gospodarzenia. Obecny pomnik niepodległości przenieść na cmentarz skoro jesteśmy już tyle lat niepodlegli to po co ma stać w centralnym miejscu miasta. Teraz liczy się gospodarka.

Dobrze! Niedługo wybory może jakiś potencjalny kandydat wykorzysta pomysł w swojej reklamie.

Ciekawe, ile chemii nam zaserwują w tej PERLE RYNKU FMCG 2010...

do "byk" : pomysł I klasa tylko do "niepodległej krowy" dodałbym "pastuszka" który siedziałby na niej.............jako "pilot menedżer" chyba tak to jest......

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.