poniedziałek, 2 października 2023

Sport

Pechowy wyjazd na mecz

W busie, który mógł przewozić najwyżej 3 osoby jechało ich w sumie 13. Na dodatkowych fotelach i ławeczkach, z Łap do Kolna, jechała na mecz drużyna piłkarska. Białostoccy policjanci kierowcę volkswagena ukarali mandatem, a auta nie dopuścili do dalszej jazdy.

24.10.2010 r. kilka minut po godzinie 12.00 policjanci z białostockiej drogówki skontrolowali dostawczego volkswagena, który jechał ulicą Branickiego w kierunku centrum miasta. Podczas sprawdzania auta okazało się, że busem, który może przewozić nie więcej niż 3 osoby jedzie ich w sumie aż 13. Pasażerowie podróżowali na dospawanych fotelach i dokręconych ławeczkach. Mundurowi podczas rozmowy z 36-letnim kierowcą ustalili, że wraz z nim, z Łap do Kolna, jechała na mecz drużyna piłkarska. Ponadto wyszło na jaw, że mężczyzna, jak twierdził, zapomniał dowodu rejestracyjnego pojazdu. Policjanci za popełnione wykroczenia ukarali go mandatem, natomiast volkswagena nie dopuścili do dalszej jazdy. Sprawa nieprawidłowego użytkowania pojazdu trafi do Starostwa Powiatowego w Białymstoku, które wydało dowód rejestracyjny. Sprawdzone zostanie także, to w jaki sposób auto przeszło badania techniczne.

 www.podlaska.policja.gov.pl


niedziela, 1 października 2023

Europejski Tydzień Sportu w Wojewodzinie

niedziela, 1 października 2023

WARMIA GRAJEWO - TUR BIELSK PODLASKI 1:1

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.