wtorek, 25 stycznia 2022

Wiadomości

  • 16 komentarzy
  • 10961 wyświetleń

Pechowe brzozy

Prawdopodobnie 18 października w godzinach wieczornych zostało zniszczonych prawie dwadzieścia drzewek na terenie tzw. central parku w Grajewie.

Wandale znów dali o sobie znać - cały rząd młodych brzózek posadzonych wzdłuż ul. Buczka odsadzano już kilkakrotnie. Teraz, kiedy już dobrze się przyjęły nie dane im było jednak spokojnie rosnąć. Służby badają okoliczności zdarzenia.

e-Grajewo.pl

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ogłoszenie: Praca dla informatyka w KPP w Grajewie

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Miasta

Komentarze (16)

debile jakies,co im drzewo przeszkadza,no bo po co ma byc ladnie w grajewie,tylko narzekac potem kazdy narzeka zedzióra nie miasto,jak takie popaprance po ulicach chodzą.

bydło;/ takich to w klatkach trzymać!

Debile, bezmózgi, łachudry pospolite. Zakała tego miasta. Istna SZUMOWINA. Niechby sobie coś swego urwali. MENELE !!!

Nie sadzić wiecej tam dzrewek, niech żyją w tym swoim 'raju' ci poparańcy. Już widzę, oburzenie mieszkańców tego rejonu - pozbądźcie się swoich lekko głupawych sąsiadów.

A gdzie policja czemu tych nocnych debili nie spisują

pewnie sztyblewo z dolnej i innych okolic sie nudzilo. mysla ze jak polama drzewka to sa grozni;/;/;/

do a:
hehe ładnie w grajewie ;p jasne;p a to nie koniecznie musieli zobic jak wy to mowicie z dolnej albo plagi!!!!!! bo to są spoko ziomki!! o wiele lepsze niz ci z południa

pija tma wieczorami dzieci z okolicznych osiedli przydaly by sie tam patrole i za dzonikowo tam tez sie chleje

Dajcie im jeszcze więcej pomocy z opieki i niech się więcej rozpleniają nieroby jedne wtedy zobaczycie dopiero co oni potrafią. Jak się normalny człowiek napracuje przez cały dzień to myśli tylko o tym aby odpocząć a tym debilom zawsze wesoło no bo czym mogli się zmęczyć droga do opieki niedaleka........

to smarkacze z osiedla100-lecia zrobili napewno! Jak ich dorwe to nogi z... powyrywam!

do ktos odczep sie od poludnia oki bo to jest najlepsze odiedle


Najwiecej meneli to sie tam schodzi z os.Broniewskiego,maja blisko do osiedlowego sklepu z woda i browcem i w Central Parku uzadzaja balangi.Przydaloby sie wiecej patroli w tym rejonie.A swoja droga do Central Park to temu obskurnemu miejscu daleko...hahaha...

Najlepiej zwalic na Broniak niedłgo będzie wiadomo kto to pogadamy

Złapać - zrobić publiczne biczowanie

jest to czysty przejaw idiotyzmu mam nadzieje ze osobu, ktore to zrobily przeczytaly komentarze, moze w ten sposob dotrze do nich fakt, ze sa na bardzo niskim poziomie.Niszczenie dobr publicznych to nic innego jak zakompleksienie jednostek.Mam nadzieje ze kiedys uda sie zlapac osoby, ktore zabawiaja sie w taki sposob.nasuwa mi sie tylko jedno slowo do sprwcow: IDIOCI!!!!!!!

do ktoś : masz racje :) a jak ziomki z pld tacy mądrzy to patrzcie na siebie a nie na plage albo brk
jak nie znacie to nie oceniajcie ;/ elo

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.