Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 7404 wyświetleń

PEC z Gepardem Biznesu

We wrześniu br. Magazyn Przedsiębiorców "Europejska Firma" na podstawie danych 70 tysięcy firm uzyskanych z Krajowego Rejestru Sądowego, opublikował kolejną edycję rankingu najbardziej dynamicznie rozwijających się firm, które uzyskały tytuł „Gepard Biznesu 2016”. W zaszczytnym gronie znalazło się  Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Grajewie.

- Jesteśmy firmą, która wciąż się rozwija, co sprawia, że rośnie wartość rynkowa naszego przedsiębiorstwa: od marca 2015 roku do marca 2016 r. wzrosła ona - wg wyliczeń Wywiadowni Handlowej Infocredit i Bisnode, działającej na zlecenie Magazynu Przedsiębiorców "Europejska Firma" - o 215,5 %. Zostało to zauważone i docenione - czytamy w komunikacie PEC.

Obecnie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. oprócz swojej podstawowej działalności realizuje szereg innych prac. W swoich strukturach posiada wyspecjalizowane brygady wykonujące prace instalacyjno – sanitarne, hydrauliczne, ciepłownicze, budowlane oraz prace ziemne i wykopy.

Gratulujemy!

 

wtorek, 21 marca 2023

Kondolencje

Komentarze (9)

Jeżeli wartość PEC-u wzrasta, to należałoby spytać czyim kosztem . Klientów oczywiście, czyli nas mieszkańców. Mamy bardzo drogie ciepło, a wybrani mają ciepłe posadki.
/

Niem się czym chwalić tego Geparda w 2016r zdobyło 3184 firmy. Wartość rynkowa puk wg. danych przedstawianych w tabeli laureatów tej nagrody wzrosła z 5 219 000 zł do 16 484 000 zł.
Skąd zatem w ciągu jednego roku wzięło się ponad 11 milionów złotych ?
Może należałoby obniżyć ceny za ciepło dla mieszkańców,skoro firma tak się rozwija ?

To jest bardzo dobrze postawione pytanie, by nie obniżyć tak wysokich kosztów ogrzewania. Te przychody firmy PEC, to w głównej mierze tak wysokie ceny ciepła. Na przykładzie swego 50 metrowego mieszkania, którego jestem jednym użytkownikiem, często w rozjazdach, chcę poinformować że za ubiegły rok gdzie termostaty ustawione na 3, musiałem dopłacić za ogrzewanie. Zastanawia mnie jakie przy tych cenach musiały zapłacić rodziny z dziećmi, potrzebujący więcej ciepła w mieszkaniach.

Informacja , w grajewie jest NAJWYZSZA w całej pólnocnej Polsce - tak, tak cena energii za 1 GJ, a te gepardy , gazele i inne zające do zobywa sie w ten sposób , ze nalezy wpłacic kase ok. 10. tys i masz nagrode

Jest okazja zwiększyć zatrudnienie Jeszcze jeden vice przydałby się!

W PEC nie ma żadnego vice

Dlaczego "ja" pisze nieprawdę? Wielokrotnie otrzymaliśmy nagrodę Gazeli i Gepardów biznesu. Nie ma z tego tytułu opłat.
No chyba, że "ja" wie lepiej i na lewo sobie załatwiał(a)?
Ale oczywiście tutaj odzywa się mentalność grajewska. Po co się cieszyć z rozwoju lokalnych firm i spółek?
Gratulacje dla zarządu i pracowników PEC za dobre zarządzanie.

Kiedy zdejmą te podzielniki , bo mieszkania zagrzybione ?

Firma z Grajewa ale za używanie znaczka to już słono słono trzeba płacić i ja ma racje to jest biznes .

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.