środa, 29 czerwca 2022

Oferty i promocje

  • 6 komentarzy
  • 15749 wyświetleń

PCV Sokółka - oferta letnia

OFERTA  LETNIA!

Oferujemy: - okna PCV, - drzwi antywłamaniowe, - drzwi wewnętrzne, - parapety, rolety, żaluzje, - fachowy montaż i doradztwo, - transport

Atrakcyjne ceny i wysokie rabaty!!!

EKSPRESS PCV SOKÓŁKA
zaprasza:
Salon Firmowy Producenta
Grajewo, ul. Kopernika 5
tel. 086 272 23 34

 

EKSPRESS PCV SOKÓŁKA to producent okien i drzwi z PCV i aluminium, który oferuje okna i drzwi wykorzystując kształtowniki z nieplastyfikiwanego PCV, zaś w przypadku okien i drzwi z aluminium bazuje na profilach Ponzio. Nasze okna spełniają wszelkie standardy i wymogi unijne:
- jakościowe, - technologiczne,- bezpieczeństwa, a także najbardziej rygorystyczne normy budowlane i higieniczne. Najwyższą jakość potwierdzają przyznane nam liczne atesty oraz certyfikaty.

Od 2007 roku, po przeprowadzeniu z pozytywnym wynikiem badań, Spółka EKSPRESS PCV znakuje swoje wyroby europejskim znakiem CE.
Dążąc do spełnienia oczekiwań najbardziej wymagających klientów nasze okna produkujemy na bazie wysokiej jakości profili ALUPLAST w systemie 3, 5, i 6-komorowym. W naszej ofercie znajdują się też okna w systemie 4-komorowym, produkowane na życzenie klienta. W połączeniu z najnowszymi okuciami WINKHAUS i zestawami szybowymi o współczynniku u=1,1 finalny produkt odpowiada obecnym tendencjom technologicznym.

Wychodząc naprzeciw wyzwaniom związanym z ciągle rosnącymi cenami energii zużywanej do ogrzewania domów, Spółka wdrożyła do produkcji wyrób, który pozwoli nabywcom zminimalizować koszty związane z ogrzewaniem - okna "PASSIVE HOUSE" przeznaczone do domów pasywnych o współczynniku U zbliżonym do 0,8.
Poszerzenie oferty stanowią drzwi PCV, w których montujemy ozdobne panele wypełniające, które nadają im niepowtarzalny wygląd. Cały proces produkcji odbywa się w sterylnych warunkach, przy wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i urządzeń. Dzięki temu nasze okna są:
- ciche (izolacyjność akustyczna), - ciepłe (izolacyjność cieplna), -  suche (wodoodporność), - wiartroszczelne
- „oddychające”(przepuszczalność powietrza).

Okna produkowane przez nas są „szyte” na miarę potrzeb klienta zarówno krajowego jak i europejskiego. To okna na świat warte Twoich oczekiwań.

Wysokiej jakości produkty Express PCV, to oferta skierowana do każdego wymagającego odbiorcy. Na równi z ofertą standardową realizujemy zamówienia specjalne, łącząc nasze nietypowe rozwiązania z wizerunkiem firmy klienta.

www.pcvsokolka.com.pl
Reklama

 

Komentarze (6)

JUŻ OSOBIŚCIE ODWIEDZIŁEM LOKAL, OBECNIE WSZYTSKO RUSZA -ALE OBSŁUGA JEST PROFESJONALNA I UPRZEJMA.

no i o to chyba chodzi :) to podstawa :) jaka ma być? Nie znająca tematu ni w ząb? :)

dobrze że w Grajewie coraz więcej takich punktów; dobrze dla nas klientów, ceny będą spadać.

sliczna to juz na specjalne zamowienie tobie zrobia tylko cena tego okna jaka bedzie :)

zzz no i pewnie będę musiałą zasłużyć na takie okno..

Profesjonalna firma,kupiłem u nich stolarkę i jestem bardzo zadowolony,polecam wszystkim.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.