wtorek, 27 lutego 2024

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 11545 wyświetleń

Pasze zamiast przychodni ?

Za 242 tys. zł Skarb Państwa oraz Starostwo Powiatowe sprzedały budynek kolejowy na ul. Kilińskiego 13 w Grajewie. Być może wkrótce w miejscu, gdzie dawnej przez lata była przychodnia powstanie hurtownia pasz

Budynek należał do Skarbu Państwa, ale był administrowany przez Starostwo w Grajewie. Przetarg na jego sprzedaż przeprowadzono 28 września br.. Do przetargu przystąpiło pięciu zainteresowanych, ostatecznie dopuszczono cztery podmioty. Cena wywoławcza nieruchomości wynosiła 130 tys. zł.

Najwyższą kwotę w wysokości 242 tys. zł zaoferowała firma pod nazwą Kompleksowa Obsługa Hodowców i Producentów S.C. z Grajewa. 75 proc. pieniędzy z realizacji przetargu trafiło na rzecz Skarbu Państwa, 25 proc. do Starostwa Powiatowego.

Jednak, aby w budynku o łącznej powierzchni ok. 400 mkw. powstała hurtownia pasz właściciel musi wystąpić do burmistrza miasta o decyzję o warunkach zabudowy, gdyż teren nie posiada opracowanego planu zagospodarowania przestrzennego. 


Adam Mazurek, e-Grajewo.pl

Komentarze (4)

a jaka firma to kupiła??

Niech lepiej jakiś dobry i nie drogi butik zrobią albo jakieś rozrywki dla dzieci a nie churtownie pasz

grajewiak jaki ty grajewiak jak nie wiesz gdzie to jest.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.