Wiadomości

  • 21 komentarzy
  • 12910 wyświetleń

Park Solidarności na nowo

Prace w Parku Solidarności w Grajewie zbliżają się do końca.

Oprócz niezbędnych robót ziemnych przeprowadzono remont i regulację linii brzegowej oczek wodnych, wykonano alejki spacerowe, wzdłuż których stoją słupy oświetleniowe – niektóre z kamerami monitoringu. Brakujący odcinek drogi - pomiędzy ul. Łazienną a zieleńcem - zyskał nową nawierzchnię z kostki brukowej . 

W ramach zadania zamontowano mostki i barierki, a na jednym ze stawów – wyspę z drewnianym domkiem dla ptaków wodnych. Usytuowano także ławki i kosze na śmieci, stojaki na rowery, domki dla owadów, kotów, psi pakiet i kaczkomat. Pojawiły się też różne nasadzenia i ... zakwitły krokusy -wiosna już blisko!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w ramach otrzymanych dodatkowych środków, zostaną wybudowane: strefa dla rodzin, toaleta publiczna, tor do pumptracka czy utworzone dodatkowe obszary zielone. Już wkrótce mieszkańcy będą mogli podziwiać efekty przeprowadzonych prac.

Po raz kolejny e-Grajewo.pl prezentuje zmiany.

 

poniedziałek, 28 listopada 2022

Konkurs na stanowisko prezesa SM "Zgoda"

poniedziałek, 28 listopada 2022

Mija termin składania wniosków o 300 plus

Komentarze (21)

Ładnie zrobione tylko na jak długo jak w takim mieście jak Grajewo to nie może kosz na śmieci stać bo lekko myślnym i tym co brakuje mózgu to przeszkadza myśli ze jak przy kolegach kosz rozwali to on mocny jest i silny a prawda jest taka że tylko udowadnia poziom swojego debilizmu

Pięknie jest !Można już spacerować ?

Te domki dla zwierząt... SUPER! Aż serce się raduje... :)))

Fajnie tylko mam nadzieję że będzie wystarczająco oświetlone w nocy!

Park jest rzeczywiście ładny ale czy będzie obok schodów jakiś zjazd dla rowerów od strony osiedla Południe?

Pięknie, a teraz zadbajmy o to cudowne miejsce wypoczynku dla wszystkich mieszkańców naszego miasta. Dziękuję za "kawał dobrej roboty"

Zdjęcie nr 6-domek dla owadów. Niestety kiepsko. pomysł świetny. to potrzebne. jednak wybór miejsca beznadziejny. warto było zapytać fachowców którzy się na tym znają.

Ciekawe na jak długo

pięknie dziękuję Panie Burmistrzu ogromne ukłony dla Pana i wielki szacun. Az tyle lat trzeba było czekać na ten park.

Niepotrzebnie zainwestowano w domki dla ptakow. Przy tak ruchliwym miejscu nie beda chcialy tam przesiadywac. Inna sprawa ze najpierw powinni zająć sie ludzmi a dopiero pozniej inwestowac w zwierzaki.

I ludzie są wazni i zwierzęta oraz ptaki równiez tak samo..zwracajmy uwage zeby wszystko słuzylo jak najdłużej a moze w koncu i niszczyciele zrozumieją coś...ze niszczenie jest do dupy

A czy przy stawianiu domków dla kotów pomyślał ktoś o tym, że to będzie sprzyjać niekontrolowanemu rozmnażaniu się tych zwierząt? Oczywiście sterylizacji nikt nie zapewni. Problem bezdomnych kotów tylko wzrośnie. Dodatkowo, stawianie domków dla kotów przy stawach gdzie mieszka dużo ptactwa... no pomysł zupełnie nieprzemyślany.

Park piękny. Byłam juz na spacerze ale wandale nie próżnuja już ławki niektóre obdrapane.

Ja teraz to chciałbym żeby to jezioro brajmura odnowili. Sam pomogę .

Do Mieszkanka
Tak czy siak tych kotów na Broniewskiego to od diabła .
Uwaga dobra .

Do Grajewista: Właśnie od diabła, a teraz będzie jeszcze więcej. Sterylizacja to nie są takie małe pieniądze przy takiej ilości kotów. Jestem więcej jak pewna, że nikt nad tym nie zapanuje.

Pięknie! szanujmy to nasze wspólne dobro.Pracę ludzi którzy nad tym pracowali ,koszty jakie poniesiono.Dbajmy to nasze i dla nas.

Koty wolnożyjące w Grajewie z alternatyw i broniewskiego to już dawno są połapane i posterylizowane. Nie mnożą się póki ktoś bezmyślny nie podrzuci nowych kotów.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.