Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 2204 wyświetleń

Papierosowa kontrabanda o wartości blisko 220 tys. zł

Do ujawnienia nielegalnych wyrobów akcyzowych doszło 22.03.2023 r. podczas prowadzenia czynności służbowych na terenie gminy Giby. Kontrabanda należała do 70-letniego obywatela Polski. Większość z nielegalnych papierosów znajdowała się w zatrzymanym do kontroli Audi. Na tylnych siedzeniach oraz w przestrzeni bagażowej funkcjonariusze ujawnili 13 tys. paczek papierosów. Z kolei kolejną partię nielegalnego towaru kontrolujący ujawnili w jego miejscu zamieszkania. W wyniku przeprowadzonych działań w sumie ujawniono blisko 14,5 tys. paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy o łącznej wartości blisko 220 tys. zł.

 

Wobec mężczyzny wszczęto postępowanie z kodeksu karnego skarbowego. Nielegalne papierosy zostały zabezpieczone przez Straż Graniczną do czasu przekazania ich funkcjonariuszom KAS. Tytoniowa kontrabanda pozostaje w dyspozycji  Placówki SG w Sejnach.

 

Od początku 2023 roku funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej ujawnili przemyt papierosów o wartości blisko 400 tys. zł. - opisuje SG w Białymstoku

piątek, 9 czerwca 2023

Kondolencje

piątek, 9 czerwca 2023

MOTO RETRO w Grajewie!

Komentarze (3)

Biedny człowiek ..

Jaki biedny ?!! Bardzo dobrze niech wszystkich wyłapią i ukażą nie złą sumką . W Grajewie ich pełno . Niech idzie do pracy a nie się buja po Grajewie , wielki pan i wielka pani

Do jaki Człowieku idą święta opamiętaj się.Zycze spokojnych świąt

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.