środa, 17 lipca 2024

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 13296 wyświetleń

Pańskie oko konia tuczy

To stare przysłowie znajduje również potwierdzenie w przypadku radnych miasta Grajewo.

26 października br. członkowie Komisji Budżetu, Planowania i Gospodarki Komunalnej w trakcie posiedzenia dokonali wizji lokalnej pod katem sprawdzenia stanu realizacji inwestycji, w tym ocena ich realizacji za rok bieżący.

Galeria zdjęć

e-Grajewo.pl

Komentarze (4)

Szanowni Państwo z KOMISJI..... . Zapraszamy na ul. Wiktorowo i Ekologiczną. Tam moze naprawicie zaległosci inwestycyjne z ponad 20 lat.

mieli w tym roku zrobic cos na Przekopce, tzn. wodociąg, kanalizacje asfalt i nawet nic nie zaczeli, tylko jak zwykle raz na dwa miesiące droge wyrowanaja!!!!!!!!!!!!!!!

A może tak Wiktorowo - Pństwo by obejrzeli - gdyż tu niestey tez ludzie mieszkają. A przydałyby sie i ulice i chodniki. A Dyrektor ADM chyba trzeba by zmienić bo Pan nic a nic sie nie sprawdza-będziemy interweniować - bo wstyd

zapraszam komisje ową na ulice sadową oczywiście na tę część nie utwardzoną wczasie roztopów porą wiosenną gdy przejście nią jest nie lada udręką...zapraszam i pozdrawiam....:)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.