Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 12533 wyświetleń

Otwarto Izbę Historyczną

Uroczyste zakończenie inwestycji "Przebudowa historycznego budynku po Straży Pożarnej w Grajewie za cele kulturalno - społeczne". Projekt współfinansowany przez Unię Europejską.

 

Po modernizacji:
Na parterze, w pełni dostępnym dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, znajduje się siedziba Grajewskiej Izby Historycznej i sala ekspozycyjna o powierzchni  ok. 130 m2, biblioteka, magazyn oraz pomieszczenie udostępniane organizacjom kombatanckim, Sybirakom. Tam też ma swoją siedzibę Ochotnicza Straż Pożarna wraz z orkiestrą, jest też garaż dla wozu bojowego. Sala konferencyjna na górze - w części ok. 80 m  dostępna jest dla wszystkich organizacji. Natomiast pomieszczenia biurowe zajmą Hufiec Pracy oraz grajewskie Młodzieżowe Centrum Kariery - prekursor w woj. podlaskim - które będą mogą bardziej rozwinąć swoją działalność.

 

 

(fot. e-Grajewo.pl)

Otwarcie wystawy "Barwa i Tradycja 9PSK"

 

 

Komentarze (4)

Komentarze ????????????????

Komentarze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

POrtalu wielce obiektywny nie blokuj komentarzy.......
Chwała i cześć Wszystkim ,którzy przyczynili się do uratowania tak pięknego budynku i powstanie tak użytecznych instytucji.Stary Grajewiak
Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.