piątek, 8 grudnia 2023

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 14136 wyświetleń

Otwarcie WOPR w Tamie

29 czerwca odbyło sie otwarcie odbudowanego ośrodka szkolenia ratowników wodnych Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w miejscowości Tama k/Rajgrodu nad Jeziorem Rajgrodzkim.


W otwarciu wzięli udział: Przewodniczący Sejmiku Województwa Podlaskiego - Zbigniew Krzywicki i Członek Zarządu Województwa Podlaskiego - Karol Tylenda.
Ośrodek we wrześniu 2003 roku uległ częściowemu zniszczeniu wskutek pożaru. Przez ten czas władze podlaskiego oddziału WOPR z Wiesławem Choroszuchą na czele przebyły trudną drogę w celu odbudowania ośrodka. Pomocy udzielił m.in. samorząd województwa podlaskiego, który przyczynił się do uzyskania przez podlaski oddział WOPR na odbudową ośrodka w Tamie z różnych źródeł kwoty prawie 1 miliona złotych. Ośrodek w Tamie k/Rajgrodu znany jest głównie z prowadzenia tzw. centralnych szkoleń ratowników wodnych. wrotapodlasia.pl

czwartek, 7 grudnia 2023

Grajewo. Konsultacje społeczne

Komentarze (1)

bardzo dobrze jak mozna zostac ratownikiem wodnym w moim przypadku mam juz ratownika tylko nie wodnego

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.