niedziela, 16 stycznia 2022

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 12364 wyświetleń

Otwarcie stołówki szkolnej

Uroczyste otwarcie stołówki szkolnej w Gimnazjum w Rajgrodzie.

 W piątek 21 grudnia 2007 r. w Gimnazjum im. Ks. Józefa Radwańskiego w Rajgrodzie odbyła się wigilia szkolna połączona z uroczystym otwarciem stołówki szkolnej. Wdzięczni za przyjaźń, trud i nieocenioną pomoc dyrektor wraz z całą społecznością szkolną zaprosili władze samorządowe z Burmistrzem Rajgrodu Czesławem Karpińskim na czele, pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej z Panią Barbarą Jankowską na czele, oraz miejscowych sponsorów, którzy zawsze wspierają swoją pomocą rajgrodzką oświatę. Poświęcenia kuchni i stołówki szkolnej dokonał rajgrodzki proboszcz i dziekan ks. Hieronim Mojrzuk.
Uroczystą wieczerzę wigilijną przygotowały Panie kucharki : Alicja Jaworowska i Barbara Truszkowska.

           Zygmunt Tarnacki dla e-Grajewo.pl

Komentarze (3)

wow jakie rarytasy .. spoko coś konkretnego wreszcie i tak trzymać

takie rarytasy na naszej rajgrodzkiej stołówce są prawie codziennie...

Dawno powinna być otwarta ale to jeszcze nie powód do dumy, ponieważ jeszcze trzeba zwrócić uwagę czy wszyscy chętni do zjedzenia takich rarytasów mają ku temu warunki i czas (siedzą po dwóch na jednym krzesełku i 8 osób przy 4 osobowym stoliku).

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.