sobota, 25 czerwca 2022

Wiadomości

  • 15 komentarzy
  • 8357 wyświetleń

Otwarcie "kotulca" TOZ

'OFICJALNE OTWARCIE BIURA TOWARZYSTWA OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI ODDZIAŁ GRAJEWO ORAZ KOTULCA

Dnia 28.12.2016 r miało miejsce oficjalne otwarcie siedziby TOZ. Był to wyjątkowy i znaczący dzień dla nas wszystkich. Mamy nadzieję, że będzie on stanowił pomyślny wstęp i ważny krok w działalności Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w nadchodzącym 2017 roku.

Podczas uroczystości mieliśmy zaszczyt gościć władze miasta i gminy, w osobach: Przewodnica Rady Miasta - Halina Muryjas-Rząsa, naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej w Grajewie - Bogdan Wojsławowicz, kierownik Referatu Rolnictwa i Rozwoju Gospodarczego - Ryszard Stefanowicz, dyrektor Zakładu Administracji Domów Mieszkalnych - Marianna Haraś. Obecni byli także Prezes Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami w Polsce - Łukasz Balcer oraz Członkowie i Prezesi ościennych Oddziałów i współpracujących z nami schronisk dla zwierząt, w tym Wojciech Grzesiuk TOZ Ełk oraz Marta Chmielewska TOZ Augustów.

Jest to świadectwo i symbol rosnącej w siłę wspólnoty ludzi walczących na rzecz obrony praw zwierząt na naszym terenie. Na otwarciu mieliśmy okazję podziękować wszystkim przybyłym sponsorom oraz ludziom dobrej woli, którzy dokładali cenną cegiełkę do powstania tego miejsca.

Biuro oraz Kotulec jest zwieńczeniem naszej dotychczasowej pracy, ale też kolejnym motywującym krokiem na rzecz poprawy losu zwierząt na terenie naszego miasta i gminy.

Mamy nadzieję, że wszyscy mieszkańcy znajdą tu pomoc, informację oraz wsparcie, a trafiające do nas koty będą otoczone opieką, miłością i szansą na nowy dom adopcyjny.

Dziękujemy Wszystkim za Wsparcie i Za Obecność!

 

Komentarze (15)

Gdzie w Grajewie, adres ??? /

Tak trzymać! Działać i nie przejmować sie gadaniem ludzi!

Skoro twierdzicie ze kotulec otwarty to dlaczego odmawiacie ludziom pomocy? Czytałem ze odmowiliscie leczenia chorym kotom i przez to zdechly. Czy na tym to polega? Kolezanka prosila o pomoc bo znalazla malego kotka tez odmowiliscie. O co tu chodzi?

a psy to juz nie zwierzeta, ze ich nie uwzgledniono?

Byli wszyscy a gdzie weterynarze-chyba oni maja większe rozeznanie w terenie co się dzieje-oprocz tego gdzie to towarzystwo się miesci-czy zabraklo miejsca na podanie adresu.powinno jeszcze powstać towarzystwo od usuwania dymu z ul.wojska polskiego lecącego z prywatnych kominów.

to tylko trzepanie kasy a nie troska o koty

Nareszcie cos pozytecznego w Grajewie,przydal by sie szpital dla kotow z oddzialem polozniczym,w marcu zaczyna sie sezon

Adresssssss!!!!!!!!!

Ludzie zastanówcie się co piszecie, bo nawet jesli ktoś bedzie pomagał , Wam zawsze bedzie zle. Ludzie jednak serca nie mają, ale za to wielką fantazję i mściwość

ważne ,że Halinka była,nic więcej w tym mieście się nie liczy!

Tadek ale fundacje to jek NOBEL za swoje się tworzy , a nie ręke po wdowi grosz wyciąga.

Piszecie w artykule ze każdy znajdzie tu pomoc i wsparcie,to nie wiem czemu odmawiacie pomocy chorym kociakom.Żal, nie dam wam ani grosza wsparcia skoro tak.

Proszę o adres kotulca ,z chęcią odwiedzę osobiście

Zgadzam się z kociarą. Ludzie proszą was o pomoc a jej nie uzyskują. Znajoma ostatnio dzwoniła bo znalazła małego kociaka. Prosiła o pomoc. Jakąkolwiek ponieważ nie ma zupełnie doświadczenia z kotami. Została potraktowana chamsko, poinformowana ze każdy może pomagać i że nie macie miejsca. Odezwała się do mnie i razem dotarłyśmy do dwóch dziewczyn z Grajewa, które NAPRAWDĘ pomagają Pani Marta i Pani Magda z tego co kojarzę. Dziewczyny pomocy nie odmówiły. Zabrały kicię do lekarza gdzie okazało się ze jest chora, dały ogłoszenia, pokryły koszty leczenia. Kicia czuje się już dobrze i za tydzień zamieszka u dobrych ludzi, którzy zgłosiły się z ogłoszenia. Te dziwczyny pomagają z dobroci serca, nie żebrzą o kasę i nie odmawiają pomocy nikomu chociaż napewno nie jest im łatwo. A państwo jedynie daj, daj... nic z siebie a wymagania do ludzi ogromne. Szkoda na was czasu i pieniedzy.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.