wtorek, 16 czerwca 2026

Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 13152 wyświetleń

Ostatni balet

Dnia 15 kwietnia 2008 r w Publicznym Gimnazjum w Danówku odbył się spektakl profilaktyczny pt. "Ostatni balet". Spektakl powstał w ramach realizacji projektu działań profilaktycznych i wychowawczych dla młodzieży gimnazjów z woj. podlaskiego pt. "Dramat i tragedię pozostaw teatrowi".

Uczniów przygotowały Katarzyna Piechocińskiej i Anety Zyskowskiej.

Gminagrajewo.pl

 

poniedziałek, 15 czerwca 2026

Starosta na Jubileuszu 40-lecia PM nr 6

Komentarze (1)

nie wiem czy autor atrtykulu wie, ze imiona i nazwiska sie odmieniaja

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.