Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 10806 wyświetleń

Osłony dla rolników

 

28 kwietnia br. w Wojewodzinie rolnicy z gminy Grajewo uczestniczyli w akcji wymiany osłon na wały przegubowo-teleskopowe. Osłony należy stosować na wał łączy ciągnik z maszyną współpracującą, aby zminimalizować możliwość wypadku podczas pracy.

Rolnicy pokrywali tylko część nowej osłony (25 zł).  Pozostałą kwotę (29zł) pokrywa Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego i sponsorzy. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem rolników. W sumie wymieniono 201 osłon.
 - Akcja miała charakter prewencyjny. Zależy nam na bezpieczeństwie rolników, a do tego niezbędny jest odpowiedni sprzęt - mówi A. Małachowska, KRUS w Grajewie.     

To nie pierwsza wspólna akcja KRUS-u z Lubelską Fabryką Maszyn. - Współpracujemy od lat na rzecz poprawy bezpieczeństwa na wsi. Niestety wciąż zdarzają się wypadki - dodaje A. Małachowska.

e-Grajewo.pl

Komentarze (7)

Brawo Wojewodzin tam zawsze cościekawego się dzieje

Dla chłopów to tylko dawaj.Za Unią Europejską, to mało kto głosował, a teraz to dopłaty każdy chce.Tylko ta ropa strasznie droga,ale Andrzej coś pewnie poradzi

A wiecie to ze ropa drozsza w PL jak w USA!!!$$$$$

Znam rolnika ktory glosowal przeciw wejsciu do Uni , a teraz bierze regularnie doplaty

no nareszcie cos si9e dzieje

brawa dla organizatorów :D

To prawdziwa szkoła - organizacja jak zawsze super. Dobrze zrobili dla rolników.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.