środa, 29 czerwca 2022

Kultura i rozrywka

  • 6 komentarzy
  • 10942 wyświetleń

Osiągnięcie matematyczne Kuby

Sukces matematyczny do potęgi drugiej

      Dnia 29.05.09 r. w Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach odbyła się uroczystość podsumowania XVIII edycji Międzynarodowego Konkursu "KANGUR MATEMATYCZNY" regionu suwalskiego, obejmującego 8 powiatów. Jakub Kuberski – uczeń  piątej klasy Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Grajewie jako jedyny z powiatu grajewskiego odebrał nagrodę za bardzo dobry wynik.

      Tego samego dnia w MDK w Grajewie, podczas uroczystego rozdania nagród w X edycji Powiatowego Konkursu Matematycznego "Mat – Mix" Jakub odebrał kolejną nagrodę. Tym razem zdobył tytuł Wicemistrza Matematyki 2009 w kategorii klas piątych. Potwierdził tym samym swoje umiejętności.

      Jak przyznaje sam Jakub – "Matematyką interesuję się od przedszkola, już wtedy lubiłem sobie liczyć. Lubię też poszukać w internecie zadań matematycznych. W konkursach startuję - w jednym się uda, w innych nie. Najbardziej wychodzi mi matematyka, ale po prostu dużo się staram. Pani Sulima poświęca mi dużo czasu, przygotowuje mnie”. Nauczycielką Kuby w SP 4 jest mgr Alicja Sulima, która jak widać z powodzeniem prowadzi swojego ucznia matematycznymi ścieżkami.

Gratulujemy e-Grajewo.pl

Komentarze (6)

brawo Kuba!!!!!!

Tak trzymać w Grajewie. Gratulacje tez dla pani Sulima

jak mnie uczyła pani Sulima też wygrywałem

no no nieźle

brawo Tomek Wojsław

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.