Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 12185 wyświetleń

Os.Szkolna po spotkaniu

We wtorek 11 grudnia 2007 w stołówce ZSM nr1 na ul. Szkolnej w Grajewie o godzinie 17.00 odbyło się spotkanie dotyczące ewentualnej rozbudowy sieci ciepłowniczej na osiedlu domków jednorodzinnych w okolicach ul. Szkolnej.

Na spotkanie przybyli mieszkańcy, przedstawiciele Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplenej w Grajewie oraz władz miasta. Osoby, które zdecydują się podłączyć do miejskiej sieci ciepłowniczej będą składać wniosek, do połowy stycznia 2008 roku oraz dokonywać pierwszych wpłat.

Przedsięwzięcie będzie podzielone na etapy, w pierwszej kolejności do PEC byłyby podłączane  ulice z których zgłosi się najwięcej zainteresowanych. Grajewskie przedsiębiorstwo ciepłownicze, aby zrealizować taką inwestycję, będzie prawdopodobnie posiłkować się kredytem. PEC wspólnie z Miastem poniesie koszty wykonania dokumentacji, a mieszkańcy osiedla - przyłącza od głównej magistrali do własnego domu. Wydatki poniesione przez właścicieli zaleć będą od długości przyłącza poprowadzonego do jego domu – jest to około 150zł za 1 mb


e-Grajewo.pl

 

Komentarze (8)

Bardzo dobra inicjatywa proekologiczna i mysle ze zakonczy sie pelnym sukcesem oraz w dalszej kolejnosci beda przylaczane nastepne osiedla . Gratuluje swietnego pomyslu

Może i proekologiczna,ale czy opłacalna?Jest takie przysłowie : kto swoje nosi nikogo nie prosi.To awaria ,to coś innego.A na własny koszt można różne proekologiczne zmiany w systemie ogrzewania budynków wprowadzić.A z drugiej strony PEC w Grajewie to najdroższy dostawca energii cieplnej.Ale im się opłaca....

No to ładnie Panie Grzegorzu....

Ogrzewanie jest bardzo drogie a na dodatek trzeba cały rok płacić tzw. abonament ile zamówisz ciepła . Dla mnie to czysta kpina nie nazwę tego inaczej.

Szkoda, że na forum wyrażaja swoje opinie osoby, które nie maja pojcęia o tym co piszą lub swiadomie "mijają się z prawdą". I to jest właśnie "czystą kpiną".

absolutnie nie ma żadnego abonamentu. Rachunki wystawiane są za faktyczne zużycie ciepła które jest mierzone w GJ. 1 GJ =38 zł. Jeśli zużycie wynosi 0 zł płacę O zł. Jestem użytkownikiem tego typu ogrzewania i polecam ją szczerze bo jest to wielka wygoda i komfort.

A co na to świstak.............nie możliwe!

Istotne jest tylko doprowadzenie ciepła do budowanego kościoła

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.