wtorek, 28 maja 2024

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 16052 wyświetleń

Okradł i odjechał VW


Grajewscy policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca gminy Zbójna, który ukradł volkswagena. Okazało się, że mężczyzna chwilę wcześniej włamał się do budynku na dworcu autobusowym. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

W nocy (z 25 na 26.08.) dyżurny grajewskiej Policji powiadomiony został o kradzieży samochodu. O zniknięciu volkswagena, który był zaparkowany przy ulicy Kolejowej, obok znajdującego się tam budynku dyżurnego ruchu PKP, powiadomiła policjantów jedna z mieszkanek miasta. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania passata i sprawcy kradzieży. Szybko ustalili i zatrzymali na jednej ze stacji paliw pijanego 22-letniego mieszkańca gminy Zbójna oraz odzyskali auto. Badanie trzeźwości wykazało u niego 1,7 promila alkoholu w organizmie.

Okazało się, że mężczyzna wykorzystując chwilową nieobecność dyżurnej ruchu kolejowego wszedł do budynku przez otwarte okno i zabrał należące do kobiety kluczyki od samochodu, pieniądze oraz telefon. Następnie skradzionymi kluczami uruchomił pojazd i odjechał w kierunku centrum miasta. Pokrzywdzona swoje starty oszacowała na ponad 10 tysięcy złotych. Dodatkowo policjanci ustalili, że ten sam 22-latek chwilę wcześniej włamał się do budynku dworca autobusowego, gdzie próbował wyrwać kraty zabezpieczające wejście do pomieszczeń z kasami. W tym przypadku starty to około 3000 złotych. Młody mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Teraz jego postępowaniem zajmie się sąd – KWP w Białymstoku


poniedziałek, 27 maja 2024

Komunikat UM w Grajewie

Komentarze (6)

Wiadomo, "Zbój na" kacu....

pokazujecie dworzec PKS a piszecie kolejowy

To w końcu kasjerka czy dyżurna ruchu?

ha ha gdzie on na pks narobil strat na 3 tys. chyba za ta kase chca wyremonowac caly budynek

trochę nie do tego okienka się dobierał :P

Napadł na dyżurna ruchu.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.