piątek, 1 marca 2024

Wiadomości

OHP zaprasza

Zaprszamy na prezentację działalności Ochotniczych Hufców Pracy, która odbędzie się w dniu 09 maja br. o godz. 11.00 w Zespole Szkół Miejskich nr 1, ul. Szkolna 12 w Grajewie

Program prezentacji obejmuje:
 przedstawienie form pracy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP
( Młodzieżowe Biuro Pracy , Klub Pracy, oferta kursowo-szkoleniowa),
 zaprezentowanie nowo powstałej jednostki jaką jest Mobilne Centrum Informacji Zawodowej dla Młodzieży,
 Zapoznanie z działalnością wychowawczo – zawodową Środowiskowego Hufca Pracy w Łomży i Hufca Pracy w Grajewie.

W ramach spotkania zostaną wykorzystane środki audiowizualne, film promocyjny o jednostkach Podlaskiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy, ulotki informacyjne. Odbędą się bezpośrednie spotkania z wychowawcami, z uczestnikami realizującymi kształcenie w naszych jednostkach.

Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość konsultacji z doradcami zawodowymi z MCIZ, wykonania testów predyspozycji zawodowych , zapoznania się ze specyfiką pracy w wybranych zawodach. CEiPM OHP i ŚHP przedstawią ofertę zawierającą kierunki kształcenia ogólnego i zawodowego, propozycje podwyższania kwalifikacji zawodowych w ramach kształcenia ustawicznego poprzez uczestnictwo w kursach zawartych w ofercie Ośrodka Szkolenia Zawodowego.

Ponadto odbędzie się promocja działalności CEiPM w ramach programów finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego „ Twoja Wiedza- Twój Sukces”
oraz programów Komendy Głównej OHP „ Szansa 13 - 18 ” i „ Szansa 18 – 24 ”.

Z poważaniem
Teresa Maciorowska

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.