poniedziałek, 4 grudnia 2023

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 7382 wyświetleń

Ogłoszenie SMLW

 

Spółdzielnia Mieszkaniowa  Lokatorsko- Własnościowa w Grajewie informuje, że od dnia 01.10.2016 r. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej  Sp. z o.o. w Grajewie podwyższyło ceny za dostarczane ciepło.

Zarząd i Rada Nadzorcza Spółdzielni postanowiła nie podwyższać stawek na zaliczki  na centralne ogrzewanie i podgrzanie wody.

                    

                                  Zarząd Spółdzielni

Komentarze (8)

dobra wiadomośc

Ale dlaczego tak?Przecież zakład był poddany modernizacji i w ogóle żeby było taniej a tu nagle podwyżka?

O ile mi wiadomo to PEC modernizował się i stawiał piec na biomasę gdzie koszty miały być mniejsze , a okazuje się że to odwrotnie .

Ludzie, biomasa ma spełniać ekologiczne wymagania Unii Europejskiej, a nie obniżać koszty. Ekologiczna energia w sumie jest droższa od konwencjonalnej.

Oficjalnie jest deflacja, a z drugged strong wszelkie polity Ida w gore-to jak jest?

Dziękujemy SMLW!

ceny węgla najniższe w historii,a w Pec podwyżki.

Modernizacja linii ciepłowniczej zostala przeprowadzona z pieniedzy UE gdzie sa ujete te srodki w oplatach? Dla czego brak informacji jak zostaly rozliczone i ile zaoszczedzil PEC jakie to mialo przelorzenie na obnizenie oplat?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.