wtorek, 27 lutego 2024

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 8497 wyświetleń

Odzyskano dwa Mercedesy

W miniony weekend funkcjonariusze z Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali dwa kradzione pojazdy o łącznej wartości 230 tys. zł.

W sobotę, 14 stycznia br. w drogowym przejściu granicznym w Kuźnicy do odprawy zgłosiło się 2 obywateli Rosji podróżujących czarnym Mercedesem. W trakcie sprawdzania legalności pochodzenia auta okazało się, że pojazd ten figuruje w dostępnych bazach danych jako utracony na terenie Niemiec. 28  –  letni kierowca i 28 – letnia pasażerka zostali zatrzymani. Szacunkowa wartość Mercedesa z 2016 roku to 150 tys. zł.

Z kolei dzień wcześniej w piątek (13.01.2017 r.) funkcjonariusze z Placówki SG w Augustowie odzyskali Mercedesa C180, który został zatrzymany do kontroli na terenie gminy Grajewo. 26 – letni obywatel Litwy na lawecie przewoził auto skradzione w Belgii. Dane pojazdu figurowały w Systemie Informacyjnym Schengen. Wartość zatrzymanego Mercedesa z 2012 roku wynosi 80 tys. zł.

W obu przypadkach cudzoziemcy wraz z pojazdami po wykonaniu niezbędnych czynności procesowych zostali przekazani funkcjonariuszom Policji celem dalszego postępowania.

 

żródło:http://www.podlaski.strazgraniczna.pl/

 

poniedziałek, 26 lutego 2024

Opel wbił się bagażnikiem w drzewo

poniedziałek, 26 lutego 2024

Mlekpol na Techmilk 2024

Komentarze (4)

Może w końcu ktoś otworzy oczy i zaczną się kontrole drogowe wszystkich jadących w kierunku Rosji a nie stanie z miernikiem i mierzenie prędkości

brawo +2 do respektu, wiecie ile dziennie aut jest skradzionych i przewożonych przez granicę ?

Kradzione auta przewożone przez Litwinów i Rosjan na lawetach jest stosowane nagminnie. Bo mało jest sprawdzane przez policję.

Do... Bogusław... policajntem jesteś - sprawdziłeś-złapałeś? ! Naucz się najwpierw pisać po polsku, a potem wypowiadaj się ... ale nie osądzaj innych nie mając żadnych dowodów !

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.