Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 15331 wyświetleń

Odwołane poszukiwania Ewy

Odwołane poszukiwania Ewy

UWAGA
Odwołano poszukiwania Ewy Stelmaszyńskiej. Kobieta cała i zdrowa została odnaleziona przez funkcjonariuszy z KPP w Grajewie na terenie Grajewa.


KPP Ełk: Policjanci poszukują zaginionej 18 -letniej Ewy Stelmaszyńskiej z miejscowości Dybówko,  która 30 kwietnia 2014 roku opuściła miejsce zamieszkania i do chwili  obecnej  nie  powróciła.

Zaginiona ma 18 lat, 175 cm wzrostu i waży około 75 kg. Kobieta ma długie, proste włosy koloru czarnego oraz niebieskie oczy. W lewym uchu może mieć kilka kolczyków ok. 5-6 sztuk.
W dniu zaginięcia ubrana była w kurtkę skórzaną do pasa w kolorze czarnym, leginsy  w panterkę w kolorze brązowo-czarnym oraz buty typu balerinki w kolorze zielonym. Miała ze sobą torebkę koloru białego.


Wszystkie osoby mające informacje na temat  miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt osobisty z Komendą Powiatową Policji w Ełk ul. Chopina 10 lub  telefoniczny pod numerem 87 621 82 00 lub 997.

Poniżej zdjęcie zaginionej sprzed 4 lat. Obecnie zaginiona nie nosi okularów.


Komentarze (6)

pewnie kolejna zbuntowana nastolatka,która uciekła z domu...

wróci pojechała na majowke,ale trochę się przedłużyło. młodzi nie byliście ??!!

majowka się skonczyla a dziewczyna już powrocla

już się odnalazla

te małotalki to tak mają tylko zabawy w głowie i nasrane

a gdzie była??????????????????????????????????????

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.