środa, 17 lipca 2024

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 5628 wyświetleń

Odpowie za znieważenie funkcjonariuszy

W godzinach popołudniowych patrolujący Biebrzę monieccy "wodniacy" otrzymali informację, że na brzegu stoi mężczyzna, który przepłynął rzekę, a teraz boi się wrócić z powrotem. Funkcjonariusze szybko popłynęli we wskazane miejsce, gdzie zobaczyli mężczyznę w średnim wieku, który był cały mokry i chwiał się na nogach. Twierdził, że nie kąpie się w niedozwolonym miejscu, a utknął na bagnistym brzegu, szukając zagubionego portfela. Policjanci w obawie o bezpieczeństwo mężczyzny zaproponowali mu pomoc w wejściu na łódź.

Wówczas czterdziestolatek zaczął ich wyzywać słowami wulgarnymi oraz szarpać się, ponadto próbował skoczyć do wody. Mundurowi mu to uniemożliwili, co wywołało jeszcze większą agresję mężczyzny, zaczął uderzać pięściami oraz gryźć policjantów. Został zatrzymany. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że miał blisko 2 promile. Czterdziestoletni mieszkaniec Hajnówki odpowie za znieważenie i naruszenie nietykalności osobistej funkcjonariuszy, za co grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do trzech lat.

 

 

KPP w Mońkach

 

Komentarze (2)

Nachalnie starali się mu pomóc więc aby się odczepili musiało dojść do takiego incydentu

No i badz tu czlowieku madry. Chcesz pomoc a tu opor- nic tylko zostawic telikwenta tyle tylko,ze sumienie nie pozwala. Ja za niego dziekuje bo tak wypada.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.