sobota, 25 czerwca 2022

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 7102 wyświetleń

Odpowie za uszkodzenie mienia

Policjanci z grajewskiej komendy Policji zatrzymali wczoraj 25 -letniego mieszkańca Grajewa, który w nocy z soboty na niedzielę rzucił koszem w samochód na jednym z parkingów na Osiedlu Południe. Młody grajewianin został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzut popełnienia przestępstwa. Teraz jego sprawa trafi do sądu.
 

26 czerwca br. po północy dyżurny grajewskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie o uszkodzeniu samochodu na Osiedlu Południe w Grajewie. Na miejsce skierowany został policyjny patrol. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że będący pod wpływem alkoholu 25-letni mieszkaniec Grajewa, bez powodu rzucił metalowym koszem na śmieci w osobowego volkswagena, który był zaparkowany na parkingu przy jednym z bloków mieszkalnych. Swoim chuligańskim zachowaniem mężczyzna spowodował straty w wysokości około 800 zł na szkodę właściciela pojazdu. Mężczyzna został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszał zarzuty zniszczenia mienia. Teraz jego sprawa trafi do sądu.
źródło – oficer prasowy KPP w Grajewie

 

Komentarze (4)

jak się okaże że ten 25 latek g..no ma to właściciel VW zapłaci jeszcze za komornika, który g..no zrobił. Takie polskie prawo

boze, jakim trzeba byc imbecylem zeby rzucac koszem pod wlasnym blokiem-wszyscy wiedzą jakim

Hehe niewinny :D

On całe życie niewinny. Szkoda tylko jego matki w tym wszystkim, bo idioty juz chyba się nie da naprowadzić na normalne zachowanie.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.