sobota, 2 lipca 2022

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 12756 wyświetleń

Odpowie za śmierć matki?

Ciało 84-letniej łomżynianki najprawdopodobniej zostało podrzucone na niezamieszkałej posesji przy ulicy Spokojnej. Policjanci zatrzymali jej 53-letniego syna. Funkcjonariusze wyjaśniają jak doszło do tej tragedii.

W miniony poniedziałek tuż przed godziną 7 łomżyńscy policjanci zostali poinformowani o zwłokach nieznanej kobiety. Ciało leżało na opuszczonej posesji przy ulicy Spokojnej. Medyk określił, że śmierć nastąpiła kilkanaście godzin wcześniej.

Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku inspektor Roman Popow powołał specjalną grupę do wyjaśnienia tego zdarzenia. W jej skład weszli policjanci z wydziału kryminalnego i dochodzeniowo – śledczego komendy wojewódzkiej w Białymstoku i miejskiej w Łomży. Pierwszym ich zadaniem było ustalenie kim jest zmarła. Okazało się, że to 84-letnia staruszka mieszkająca razem ze swoim synem kilka ulic dalej. Sekcja zwłok wykazała, że miała ona liczne rany twarzy i głowy. Jedna z nich była śmiertelna. Policyjni eksperci ustalili, że kobieta najprawdopodobniej zginęła w innym miejscu, a ciało zostało przewiezione i podrzucone na ulicy Spokojnej. Sprawdzono kilka wątków, przeanalizowano różne wersje, zbadano wiele śladów. Wszystko prowadziło do 53-letniego syna nieżyjącej kobiety. Mężczyzna wczoraj został zatrzymany i osadzony w policyjnej izbie zatrzymań. Dzisiaj zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Łomży.
KWP w Białymstoku

Komentarze (4)

posadzic go na dożywocie kto slyszal własna matkę zabic;/ tragedia

ja to bym tak samo z nim zrobił jak on zrobił dla matki wychowywał go a on tak się jej odwdzięczył

zwyrodnialec...

Nie rozumiem takich ludzi!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.